Warhammer 40K: Dark Heresy

Strzeż się obcych, mutantów i heretyków.

Stare rekrutacje
DrD
Mieszczanin
Posty:791
Rejestracja:2008-06-03, 08:29
Lokalizacja:Lodz

Warhammer 40K: Dark Heresy

Post autor: DrD » 2008-09-28, 19:54

Obrazek
Obrazek

Trzy miasta planety Gawen odwróciły się od światła Imperatora skorumpowane przez obcych…. Równocześnie z tym wydarzeniem, na orbicie planety pojawiła się flota xenosów rozpoczynając inwazję…. …. Wojska renegatów oraz obcych trwają na pozycjach wysyłając ludzi do obozów internowania, gdzie są poddawani praniu mózgu…. Po wysłaniu przez astropatów informacji o inwazji z Alibero oraz Nikomedi została wysłana flota wraz z świeżo sformowanymi regimentami Gwarii Imperialnej…. Na orbicie doszło do bitwy, która trwa do chwili obecnej…. Udało się desantować część oddziałów Gwardii, która pomaga lojalnym sługom Imperium w obronie miast…. Miasto Waradaksa Omni znajduję się pod ciężkim bombardowaniem orbitalnym… Tarcza ochronna powinna wytrzymać standardowy rok…. Po odparciu xenosów i oczyszczeniu planety z zdrajców i heretyków rozpoczniemy atak na planety obcych, ku chwale Imperium!


Projekt [ocenzurowanego]Skróconego Biuletynu Informacyjnego


=][=
++++NADAWCA: Inkwizytor Ordo Xenos Efrim Wan
++++ODBIORCA: Lord-Inkwizytor Callidon
++++PRZEWODNIK ASTROPATA: Terminus Abasim
++++CZAS: 8 202 685. M41
++++TEMAT: Inwazja Gawen
+++

Raport inkwizytora Deciusa Stadlera wskazuje, że infiltracja planety przez xenoagentów trwała już od dawna, poprzez zakazane kontakty handlowe [Patrz raport 8-7895/87A]. Nie możemy być pewni lojalności mieszkańców miast kopców, rak korupcji tkwi głęboko w trzewiach planety dlatego zalecono aby Gwardia Imperialna z regimentów, z poza planety przejęła część jeśli nie większość obowiązków miejscowych Adeptus Arbites. Niezbędna jest również kontrola oraz dalsze przesłuchania planetarnych władz. Ta sytuacja mogła wyniknąć nie tylko z powodu ich ignorancji ale być może kolaboracji.
Po zwycięskiej kompani w stosunku do całej populacji planety Gawen rozpoczniemy procedurę: Stigma-Beta.
=][=


++++Raport Mech-Diakona Nixosa. Poziom bezpieczeństwa: Pomarańczowy
+++

[…]
Podsumowując powyższe dane. Koniecznym jest odnalezienie oraz zabezpieczenie generatorów tarczy miasta kopca Waradaksa Omni. Według świętych manuskryptów generatory znajdują się na niższych poziomach miasta które poprzez skandaliczne zaniedbania są praktycznie poza kontrolą Administratorum oraz Arbites. Dokładne określenie ich położenia nie jest w tej chwili możliwe z powodu luk w tekście. Bezpieczeństwo generatorów jest kluczowe jeśli mamy utrzymać miasto a tym samym przyczółek na tej planecie.
[…]
++
==========================
Chciałbym poprowadzić moją pierwszą przygodę do Dark Heresy i potrzebuje kilku ochotników, na których mógłbym poeksperymentować ;). Maksymalnie 4 graczy na sesje. Jeśli by się udało zebrać to moglibyśmy zagrać na SMERFie w tą sobotę.

W domyśle gralibyście oddziałem, niedawno zdesantowanych, IG (kod wywołania – Warhammer :P) który ma odszukać starożytne generatory tarczy miasta kopca Wardaksa Omni. Bez nich miasto zostanie zbombardowane i prawdopodobnie zdobyte przez obcych oraz zdrajców ludzkości. Zadanie trochę nietypowe jak dla Gwardzistów ale chyba sobie z nim poradzicie.
Oczywiście jeśli ktoś chciałby grać kimś innym to możemy to obgadać.
Ostatnio zmieniony 2008-09-28, 20:33 przez DrD, łącznie zmieniany 1 raz.

Forvald
Arystokrata
Posty:1863
Rejestracja:2008-06-14, 01:58
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Forvald » 2008-09-28, 20:07

ja jestem skłonny wziąć udział w tym projekcie, uwielbiam eksperymenty choć o systemie nie słyszałem. Jeszcze nie wiem kim bym chciał zagrać, czy jakimś mięśniakiem od ciężkiego sprzętu, albo technikiem (w takim przypadku taki też musi być, prawda?:P) , ale to można dogadać. W tą sobotę powinienem być wolny, a później się zobaczy

DrD
Mieszczanin
Posty:791
Rejestracja:2008-06-03, 08:29
Lokalizacja:Lodz

Post autor: DrD » 2008-09-28, 21:05

http://www.fantasyflightgames.com/dark- ... ndex.shtml

Tu jest nieco o systemie.

Jak będę miał chwilkę czasu to wstawię jakiś opis.

DrD
Mieszczanin
Posty:791
Rejestracja:2008-06-03, 08:29
Lokalizacja:Lodz

Post autor: DrD » 2008-10-01, 22:02

”Od ponad stu wieków Imperator zasiada nieruchomo na Złotym Tronie Ziemi. On jest panem ludzkości i władcą miliona światów poprzez potęgę niewyczerpanych armii. Jest on rozkładającym się ciałem przepełnionym niewidocznymi mocami z Mrocznego Wieku Technologii. Jest on Trupim Lordem Imperium, któremu codziennie poświęcanych jest tysiące dusz, aby on nigdy nie mógł umrzeć.
W swym nie umarłym stanie Imperator kontynuuje swoje wieczne czuwanie. Potężne floty przemierzają pełną demonów spaczoną przestrzeń, jedyny szlak pomiędzy odległymi gwiazdami. Ich droga jest oświetlana przez Astronomicon, psychiczną manifestację woli Imperatora.
Ogromne armie giną w jego imię na niezliczonych światach. Najpotężniejszymi pośród jego żołnierzy są Adeptus Astrates, Kosmiczni Marines. Zaprojektowani genetycznie, superwojownicy. Ich towarzyszami są, aby wymienić tych kilku, legiony Gwardii Imperialnej i nieprzeliczone siły obrony planetarnej, czujna Inkwizycja i Tach-Kapłani Adeptus Mechanicus. Ale mimo ich ilości ledwo ich wystarcza aby wstrzymać zagrożenie ze strony obcych, heretyków, mutantów i innych, znacznie gorszych.
Żyć w tych czasach to bycie jednym z niewyobrażalnych bilionów. To życie w jednym z najokrutniejszych i najkrwawszych reżimów. Zapomnij o potędze technologii i nauce gdyż wiele zostało zapomniane aby nigdy nie powrócić. Zapomnij o obietnicy rozwoju i zrozumieniu gdyż w ponurym mroku przyszłości istnieje tylko wojna. Nie ma pokoju pośród gwiazd, tylko wieczność masakry, rzezi i śmiech łaknących bogów. „

Awatar użytkownika
Enzeru
Szlachcic
Posty:1225
Rejestracja:2008-08-11, 14:44
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Enzeru » 2008-10-03, 02:19

Hej hej! Ja mam podrecznik podstawowy i mistrza gry w pdfie:)
Chętnie bym zagrał ale w sobote nie dam rady- sprawy rodzinne.
Jesliby ci sie nie udalo zebrac graczy to w przyszlosci ja sie pisze:)
In the name of the Emperor I order you to die!!!

DrD
Mieszczanin
Posty:791
Rejestracja:2008-06-03, 08:29
Lokalizacja:Lodz

Post autor: DrD » 2008-10-03, 22:03

Jasne. Możemy ustawić sesję na przyszłą sobotę :)

Forvald
Arystokrata
Posty:1863
Rejestracja:2008-06-14, 01:58
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Forvald » 2008-10-03, 22:16

nawet i lepiej bo mnie ta sobota też średnio pasuje

Awatar użytkownika
Enzeru
Szlachcic
Posty:1225
Rejestracja:2008-08-11, 14:44
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Enzeru » 2008-10-03, 22:58

:-( w nastepna sobote jeszcze gorzej...do 20 pracuje:-(
no bez sensu...
wogóle w tym miesiacu odpadam...
sorki ze glowe zawrocilem
In the name of the Emperor I order you to die!!!

DrD
Mieszczanin
Posty:791
Rejestracja:2008-06-03, 08:29
Lokalizacja:Lodz

Post autor: DrD » 2008-10-04, 10:25

No problem! Poprowadzę jak będzie grupa. Gdyby zgłosiło sie więcej akolitów lub heretyków Mogę poprowadzić kilka razy :)

DrD
Mieszczanin
Posty:791
Rejestracja:2008-06-03, 08:29
Lokalizacja:Lodz

Post autor: DrD » 2008-11-02, 19:17

Chętnie poprowadziłbym na sobotnim spotkaniu, więc jeśli byli by chętni to się zgłoście!

Awatar użytkownika
Enzeru
Szlachcic
Posty:1225
Rejestracja:2008-08-11, 14:44
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Enzeru » 2008-11-03, 00:56

Zgaszam się!:) Ale będę też chyba bitwę grał więc nie wiem jak to będzie...
In the name of the Emperor I order you to die!!!

Awatar użytkownika
Urban
Osadnik
Posty:201
Rejestracja:2008-10-10, 11:48
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Urban » 2008-11-03, 14:40

pytanie techniczne -
czy można grać jedyną słuszną stroną - tj wyznawcą Chaosu?
Czy ewentualne granie ma być tylko dla graczy praworządnych :D

DrD
Mieszczanin
Posty:791
Rejestracja:2008-06-03, 08:29
Lokalizacja:Lodz

Post autor: DrD » 2008-11-03, 18:53

Można, ale nie należy informować o tym na forum publicznym ;)

Przygoda raczej zaplanowana jak na wstępie, dla wiernych sług Złotego Tronu. Potęga bóstw otchłani dopiero was przytłoczy :evil:

Awatar użytkownika
Enzeru
Szlachcic
Posty:1225
Rejestracja:2008-08-11, 14:44
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Enzeru » 2008-11-04, 01:57

No i dupa zbita:( Jednak nie dam rady...
In the name of the Emperor I order you to die!!!

Awatar użytkownika
brathac
Mieszczanin
Posty:708
Rejestracja:2009-03-21, 20:18
Lokalizacja:Łódź
Kontakt:

Post autor: brathac » 2009-10-13, 12:10

Chciałbym odświeżyć temat. Czy nadal istnieje zainteresowanie tą grą?

Zablokowany