D&D dla początkujączych

szukam doświadczonego mistrza podziemi

Dział z szeroko rozumianymi grami RPG

Moderatorzy:Avalanche, Elmo

kazenoyoni
Wędrowiec
Posty:2
Rejestracja:2013-11-08, 12:04
Lokalizacja:ŁÓDŹ

D&D dla początkujączych

Post autor: kazenoyoni » 2013-11-09, 10:13

Witam
Postanowiłem z kolegami pograć w D&D, nigdy wcześniej nie grałem ale od dawna chciałem. Poszukuję mistrza który wprowadzi nas do świata, mamy na razie 3-4 osoby tyle wystarczy?
Termin sesji do ustalenia, najlepiej jak najszybciej. :)

I druga sprawa, gdzie w Łodzi mogę kupić w miarę tanio akcesoria do gry (kostki itp.) wiem że przez internet, ale przydałby mi się jakiś materialny sklep.
celem życia jest podróż...

Awatar użytkownika
Avdima
Szlachcic
Posty:1084
Rejestracja:2009-05-24, 16:17
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Avdima » 2013-11-09, 13:39

Na forum z prawej strony powinny być dwa bannery, Gralnia.org i otogryplanszowe.pl, gdzie będą adresy sklepów.

Oba sklepy znajdują się w Łodzi i mają asortyment akcesoriów. Co do Gralni jestem pewien, że są na miejscu kostki i jakieś woreczki na nie też powinny się znaleźć, w otogryplanszowe nie byłem.
Większe udziwnienia, jak maty do gry (kratkowane, zmazywalne, na figurki do DnD) czy wieże na kości pewnie trzeba będzie sprowadzać ze sklepu spoza Łodzi.

Lukrecjusz
Osadnik
Posty:328
Rejestracja:2011-11-14, 20:57
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Lukrecjusz » 2013-11-09, 15:23

Czego potrzebujesz ,,kazenoyoni"? Po kostki i takie tam też odsyłam do Gralni.

Jeśli natomiast potrzebujecie podręczników to mam kilka różnych dodatków, których się chętnie i odpłatnie za sensowną cenę pozbędę.

Nie warto szukać ,,doświadczonego Mistrza Gry", bo skazi on was swoimi wypaczonymi poglądami i będzie chciał wciągnąć w fundomowe wojny przegrywów. Lepiej zagrajcie sami, stworzycie swój styl i pozostańcie normalni.
Ostatnio zmieniony 2013-11-10, 11:41 przez Lukrecjusz, łącznie zmieniany 2 razy.

kazenoyoni
Wędrowiec
Posty:2
Rejestracja:2013-11-08, 12:04
Lokalizacja:ŁÓDŹ

Post autor: kazenoyoni » 2013-11-17, 17:54

Dzięki wielkie, mam już wszystko czego potrzebuję.
celem życia jest podróż...

ODPOWIEDZ