Łódzki Port Gier   Strona główna SMF
Forum S.M.F. Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: skobel
2010-10-08, 08:28
Międzygalaktyczny Festiwal Fantastyki - Grawiton
Autor Wiadomość
Święty Jerzy
Wędrowiec

Wysłany: 2011-06-28, 14:20    [Cytuj]

Ciekawe czy znajdzie się ktoś kto przyjedzie do łodzi i pocałuje klamkę w szkole. Nie ma co reklamę to jednak potraficie sobie zrobić.

Ale bania...

Zapomniałem..

http://www.youtube.com/watch?v=9jK-NcRmVcw
Ostatnio zmieniony przez Święty Jerzy 2011-06-28, 14:23, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM] [E-mail]

lopoczopo
Wędrowiec

Wysłany: 2011-06-28, 15:24    [Cytuj]

Ojjj... nie dobrze... bardzo nie dobrze
A ja się tak napaliłem, że niedaleko, że przyjdę, że może wreszcie spróbuje pograć, a tu dupa blada...
ajajajajajajaj...
[Profil] [PM] [E-mail]

Machcio
Wędrowiec

Wysłany: 2011-06-28, 15:42    [Cytuj]

chwila moment, na razie słyszę tutaj różne dziwne głosy, a czy można jakoś to zweryfikować? będzie czy nie będzie tego konwentu?

Reiha
Wędrowiec

Wysłany: 2011-06-28, 18:50    [Cytuj]

Tak jak napisałam wyżej, niestety moje słowa potwierdzili organizatorzy na oficjalnej stronie konu:

Jest mi wielce przykro poinformować wszystkich Was iż Grawiton nie wystartuje… Jest wiele powodów dlaczego taka decyzja została podjęta, ale w opinii niedoszłej załogi Grawitonu jest ona jedyną słuszną.

W imieniu organizacji konwentu przepraszam wszystkich zainteresowanych, a przede wszystkim zdeklarowanych uczestników, prelegentów, gości, pomocników – wszystkich którzy dokręcili choćby najmniejszą śrubkę do tego statku.

Pomimo, że start Grawitonu nie odbędzie się w 2011, niekoniecznie oznacza to koniec całego przedsięwzięcia. Może kiedyś uda się odkurzyć silniki i polecieć wspólnie do gwiazd. Tymczasem ze smutkiem zamykamy wrota hangaru i gasimy światło.
[Profil] [PM] [E-mail]

Tjal
Członek SMF

Wysłany: 2011-06-28, 18:53    [Cytuj]

Z racji że sprawa jest już przesądzona i została ogłoszona na stronie, nie ma co czekać na to aż koordynator imprezy oficjalnie to i tu ogłosi.

Jest mi wielce przykro poinformować wszystkich Was iż Grawiton nie wystartuje… Jest wiele powodów dlaczego taka decyzja została podjęta, ale w opinii niedoszłej załogi Grawitonu jest ona jedyną słuszną.

W imieniu organizacji konwentu przepraszam wszystkich zainteresowanych, a przede wszystkim zdeklarowanych uczestników, prelegentów, gości, pomocników – wszystkich którzy dokręcili choćby najmniejszą śrubkę do tego statku.

Pomimo, że start Grawitonu nie odbędzie się w 2011, niekoniecznie oznacza to koniec całego przedsięwzięcia. Może kiedyś uda się odkurzyć silniki i polecieć wspólnie do gwiazd. Tymczasem ze smutkiem zamykamy wrota hangaru i gasimy światło.

Osoby które wpłaciły akredytację w dniu jutrzejszym otrzymają jej zwrot na konta, zaś osoby które wpłaciły gotówką mogą ją odebrać w każdą sobotę w godzinach 15-20 w sali 313 w ŁDKu, w wypadku potrzeby innego rozwiązania sprawy akredytacji proszę o kontakt na mprogala@gmail.com
[Profil] [PM] [E-mail]

lopoczopo
Wędrowiec

Wysłany: 2011-06-28, 19:11    [Cytuj]

Nie będzie Grawitonu, co zostało potwierdzone na stronie & fejsbuku. Zastanawiam się więc czy wpaść na zebranie smerfów. Czy z moim wiekiem (16, a z tego co widzę rzadko który użytkownik forum ma mniej niż 2 z przodu) i całkowitym brakiem znajomości czy to RPG, czy to planszówek mam u was czego szukać?
[Profil] [PM] [E-mail]

kaimada
Szlachcic

Wysłany: 2011-06-28, 19:12    [Cytuj]

Wpadaj jak najbardziej.

“Co powiedział Xerxes do Leonidasa? - Pan tu nie stał!”
[Profil] [PM] [E-mail]

Tjal
Członek SMF

Wysłany: 2011-06-28, 19:16    [Cytuj]

Oczywiście że tak, kilka osób zdecydowanie poniżej 20 lat regularnie jest na zebraniach, a i nie samymi planszówkami SMF żyję.

Co do Grawitonu, w imieniu stowarzyszenia, przepraszam wszystkich którzy zawiedli sie na Grawitonie. Mam nadzieję że mniejszymi projektami które organizuje SMF kiedyś zatrzemy złe wrażenie.
[Profil] [PM] [E-mail]

Jaqob
Członek SMF

Wysłany: 2011-06-28, 19:42    [Cytuj]

Na zebrania zapraszamy. Ja sam zacząłem się na nich pojawiać w wieku lat 12, kiedy też niespecjalnie ogarniałem co i jak.
Nie żebym teraz jakoś szczególnie ogarniał...

Darth Stalin
Wędrowiec

Wysłany: 2011-06-28, 22:38    [Cytuj]

Szlag... co się stało? I w sumie dlaczego tak późno podjęto decyzję...?
Jakbym wiedział jeszcze w piątek, to bym się przestawił na najnowszą odsłonę Krakonu (po przerwie) startującego teraz od czwartku, a tak to liiiipaaa... ani Kraków ani Łódź... :-( :evil:

[ ODPOWIEDZ ]