Pomóz przy ŁPGu!

Łódzki Port Gier - cykliczny łódzki minikonwent

Moderator:Avalanche

Awatar użytkownika
Rincewind1
Szlachcic
Posty:1318
Rejestracja:2008-09-28, 14:46
Lokalizacja:Piekarnia
Kontakt:

Pomóz przy ŁPGu!

Post autor: Rincewind1 » 2009-05-16, 01:05

Jak wiecie lub właśnie się dowiecie, znamy już datę nowego ŁPGa - 6 i 7 czerwca bieżącego roku. Czas więc trochę się zorganizować.

Niestety, Ezechiel nie poprowadzi nam Gamesroomu tym razem - ma w końcu Polcon i Święto Łodzi na głowie, zapewne więc ten zaszczyt spadnie na mnie.

A zatem - przejdźmy do rzeczy, czyli co możecie zrobić dla ŁPGa ;).

W obecnym momencie potrzebujemy w ramach przygotowań przed - ŁPG'owych:

1) Osoby odpowiedzialnej za stronę internetową - sprawa bardzo istotna. Nifelheim zdecydowanie odmówił, ale zgodził się udostępnić nam kod, więc jeśli ktoś nie czuje się na siłach żeby zrobić nową stronę, ale da radę edytować starą - zgłaszajcie się. Wstępnie tutaj zadeklarował się "rezerwowo" Piachu.
2) Osobę która zajęłaby się wrzucaniem informacji na serwisy typu http://www.mmlodz.pl/. Im szerzej rozniesiemy wieść, tym lepiej. Byłaby to robota raczej prosta(zarejestrowanie się, wrzucenie tekstu informującego o ŁPG i tyle).

W trakcie samego ŁPGu

1)Osoby odpowiadającej bezpośrednio za Gamesroom - wypożyczanie gier. Wstępnie proponuję tutaj siebie, chyba że komuś by bardzo zależało na "siedzeniu za biurkiem" ;)

2)Na minizebraniu padły głosy, żeby przygotować prezentację SMFu na ŁPG. Czy ktoś byłby chętny sprostaniu temu wyzwaniu?

I wreszcie

3)Dzielnych ochotników na organizatorów - woluntariuszy, czyli do zajmowania przybyłych na ŁPG - tłumaczenia gier, pomożenie przy rozstawieniu/posprzątaniu sali na ŁPG, oraz opiekę nad turniejami i konkursami. Punkt tutaj ostatni, ale chyba tak naprawdę najważniejszy.
Ostatnio zmieniony 2009-05-16, 01:08 przez Rincewind1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Elmo
Szlachcic
Posty:1306
Rejestracja:2008-11-08, 22:11
Lokalizacja:łódź
Kontakt:

Post autor: Elmo » 2009-05-16, 22:44

Edytowanie dostępnej strony uważam, że to nie problem. Lecz stworzenie nowej to najlepiej dla kogoś kto się na tym zna więcej niż tylko HTML.
Obrazek

Awatar użytkownika
ThePiachu
Osadnik
Posty:185
Rejestracja:2009-01-08, 09:12
Lokalizacja:Łódź

Post autor: ThePiachu » 2009-05-19, 11:43

Ja chętnie bym tłumaczył zasady do gier które znam itd. Pouzależniam ludzi od BSG i będziemy mielu mnóstwo nowych smerfów;).
Ostatnio zmieniony 2009-05-19, 13:24 przez ThePiachu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ifka
Osadnik
Posty:209
Rejestracja:2008-12-09, 10:13
Lokalizacja:Łódź

Post autor: ifka » 2009-05-19, 12:42

ThePiachu pisze:Ja chętnie bym tłumaczył zasady do gier które znam itd. Pouzależniam ludzi od BSG i będziemy mielu mnustwo nowych smerfów;).
Piachu możesz spokojnie do listy dorzucić Ghost Stories :-D

Awatar użytkownika
GoodNecromancer
Przewodniczący SMF
Posty:1290
Rejestracja:2009-01-31, 20:35
Lokalizacja:Łódź

Post autor: GoodNecromancer » 2009-05-20, 17:12

Ja bym się zgłosił od razu do agitowania w kwestii gier, które znam, ale nie wiem, czy nie będę musiał wyjechać poza Łódź 5 czerwca a godziny powrotu nie znam - może to będzie sobota o 16.00, a może dopiero niedziela o 22.00. Jak się mi coś skonkretyzuje w tym temacie, to się odezwę.
Necro
aka
Good Necromancer

ODPOWIEDZ