Turniej nazwańców klasy HERO

Moderator:Avalanche

Awatar użytkownika
Enzeru
Szlachcic
Posty:1225
Rejestracja:2008-08-11, 14:44
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Enzeru » 2009-02-08, 15:37

A ja nadal twierdzę ,że te pojedynki są spoko ale nie można po nich stwierdzic,że ktoś jest lepszy od kogoś ponieważ nie bierzemy pod uwagę kosztu w punktach. Np. ile kosztuje trol z którym walczył Luthor? I co za różnicę punktów mogłoby Imperium wystawić??
A źli wygrają bo po prostu mają lepszych nazwańców :cry: Biedni ludzie są zbyt ograniczeni i cięzko ich logicznie przypakowac...
In the name of the Emperor I order you to die!!!

Awatar użytkownika
Niziol
Szlachcic
Posty:850
Rejestracja:2008-06-03, 00:26
Lokalizacja:... że znowu

Post autor: Niziol » 2009-02-08, 16:44

Akurat Luthor jest droższy od trolla o 5 ptk :D

A właśnie tak wogóle to właśnie zostały rozegrane półfinały i finały turnieju
Oto wyniki:

Chakax vs Skulltaker 2:0
Oczekiwałem więcej emocji po tym pojedynku ale zimnokrwisty z zimną krwią podszedł do pojedynku i nie dał nawet dojść do słowa przeciwnikowi. Dwie rundy pod rząd takie same. Chakax zaczyna, 4 trafienia, 4 rany i po sprawie bo skulltaker nic nie wysavował w obu przypadkach... Mamy już pierwszego finalistę!

Troll vs Epidemius 0:2
Znowu bezbarwny pojedynek, fakt trochę się narzucałem kośćmi ale systematycznie ranił epidemius dzięki poisonowi i w ten sposób mozolnie doszedł do zwycięstwa.


Pojedynek o 3 miejsce

Troll vs Skulltaker 1:2

Pierwsza runa zaskakująco dla Trolla ale to z uwagi wyłącznie na to że szarżował. Potem już bez problemów. Troll był bezbronny na KB skulltakera. Khornita odpokutował przegraną w półfinale i już cieszy się z brązu.


WIELKI FINAŁ
Epidemius vs Chakax

1 runda.
Epidemius szarżuje ale Chakax dzięki skillowi atakuję pierwszy niestety bez efektu. W odpowiedzi Epidemius rani jaszczura. Zimnokrwisty oddaje zadając też jedną ranę. Tura Epidemiusa ale Chakax savuje. Chakax w końcu się zdenerwował i potężnym ciosem zapewnił sobie zwycięstwo w tej rundzie.

2 runda.
Pierwsze ataki i epidemius znów rani jako pierwszy... Chakax rani 4 razy! najpierw ward.. dwa wyszły, regenka.... wyszła!! Niesamowite szczęście nurglowego! Jaka będzie jego odpowiedź? Chakax wykonuje savy od dwóch poisonów i teraz kolej na niego, czy to będzie koniec pojedynku? Jednak nie.... Tura epidemiusa i jeeeeest! 5 ran łącznie zadał lizakowi i ten nie wysavował niestety wszystkich. Mamu remis!! Ależ finał...

3 runda.
Ataki Chakaxa zablokowane, epidemius oddaje ale lizak też blokuje... kolejne starcie... Chakax nic nie zranił, co za pech co na to epidemius? 4 poisony! Lizak savuje.... a jednak nie.... Hero kupa stał się właśnie lordem kupą!! Epidemius zwycięzcą turnieju Hero!!!!

1 Miejsce:
http://www.czempioni.pl/sklep/index.php ... od_id=2358

2 Miejsce:
http://www.games-workshop.com/gws/catal ... rod1690051

3 Miejsce:
http://www.czempioni.pl/sklep/index.php ... od_id=2359
Nie ma lekko w ciężkich czołgach.

Jaqob napisał/a:
To my mamy jakieś "normalne" spotkania?
Chodzę już drugi rok i na ani jednym nie byłem :shock: .

"Ja nie widzę problemu, że ktoś płaczę po rozmowie ze mną." -Silvanel

Awatar użytkownika
tattva
Mieszczanin
Posty:531
Rejestracja:2008-06-03, 07:45
Lokalizacja:Z elektrowni

Post autor: tattva » 2009-02-08, 17:04

Niezle, niezle II miejsce ale i tak przegrane z chaośnikiem ehh i to z takim brzydalem :P

Awatar użytkownika
Tjal
Arystokrata
Posty:1813
Rejestracja:2008-06-02, 21:54
Lokalizacja:Uć znowu

Post autor: Tjal » 2009-02-08, 19:58

No moje gratulacje dla jaszczurki, nie spodziewałem się że ona będzie ostatnią nadzieją zielonych ;-)
Kiedy patrzysz w otchłań, pamiętaj że otchłań może się czuć nieswojo

ODPOWIEDZ