Szukam drużyny

Neuroshima, Cthulhu, Wilkołak itp.

Dział z szeroko rozumianymi grami RPG

Moderatorzy:Avalanche, Elmo

Awatar użytkownika
ilu2112
Wędrowiec
Posty:20
Rejestracja:2010-05-18, 20:28
Lokalizacja:Łódź
Kontakt:

Szukam drużyny

Post autor: ilu2112 » 2011-12-27, 21:03

Jak w temacie - poszukuję drużyny ;) Chętnie zagram w Neuroshimę, Zew Cthulhu lub jakiś Świat Mroku. Ogólnie pasuje mi każdy system i świat w którym nie biegają kolorowe elfy, nie ma ognistych mieczy +4k6 do obrażeń itd.

Co do mojej osoby - jestem poważnym, dorosłym graczem, doświadczenie w RPG też mam, zdarzało mi się prowadzić sporo sesji w świecie Neuroshimy. Aspekt czasowy u mnie też raczej nie będzie problemem (student) ;)

Szukam w miarę stałej drużyny. Możemy prowadzić kilka równoległych przygód, co tydzień co innego, czasem ja pomistrzuję Neuro - wszystko jedno. Zależy mi na grupie odpowiedzialnych i dojrzałych graczy. Piszę to, bo mistrzując jednostrzałówki kilka lat temu w Bełchatowie trafiali mi się młodzi i gniewni, którzy wszystko załatwiali krzykiem i świętymi zasadami podręcznika do D&D ^^ Nie zrozumcie mnie źle - nie chodzi mi o totalną powagę. Po prostu nie śmiejemy się jak nasz kompan z drużyny dostaje właśnie kulę miedzy łopatki itd. Myślę, że to jasne ;)

W skrócie - chcę grać, mogę czasem poprowadzić. W razie czego - pytaj!

Awatar użytkownika
Gourry
Wędrowiec
Posty:57
Rejestracja:2011-11-08, 11:55
Lokalizacja:Łódź/Konin

Post autor: Gourry » 2011-12-27, 21:59

Odezwij sie do mnie na gg po nowym roku. z paroma ludzmi z politechniki ( dokladnie jest nas 4-5 ) od nowego zaczynamy grac w cthulhu d&D i Honor i krew. 8284168

ODPOWIEDZ