Nasza Twórczość

Niniejszym oddajemy do publicznej oceny dostępnie aktualnie materiały napisane przez członków stowarzyszenia, lub ich Przyjaciół, bądź też prace nadesłane przy okazji różnorakich konkursów czy kulturalnych inicjatyw.

Szanowny czytelniku, chciałbym zawrzeć z Tobą pewną umowę. Jeśli zdecydujesz się przeczytać, którąkolwiek z publikowanych poniżej prac zostaw ślad po swojej obecności w postaci komentarza. Choćby jednego krótkiego zdania. Dzięki temu będziemy wiedzieć, które artykuły zyskały Waszą aprobatę, zaś ich autorzy będą mogli w kolejnych tekstach realizować Wasze uwagi i pomysły.
Liczę, ze nie oczekuję zbyt wiele, więc jak? Umowa?

Beletrystyka (7)
W tym dziale znajdziesz prozę fabularną: powieści, opowiadania, nowele itp., przede wszystkim o charakterze rozrywkowym. Z racji naszych zainteresowań przeważają tutaj utwory o rozbudowanych elementach fikcyjnych

Publicystyka (2)
W tym dziale zawarte są artykuły i publikacje przeważnie na tematy fantastyki i gier fabularnych. Publicystyka mieści również scenariusze przygód i materiały powiązane z konkretnym systemem RPG.
Zastrzegam, że teksty publicystyczne interpretują i ocenią fakty z przyjętego przez autora punktu widzenia i jako takie podlegają ograniczonej krytyce.

Recenzje (6)
Tutaj znajdziesz omówienia i komentarze do cudzych utworów i aktualnych wydarzeń kulturalnych. Członkowie naszego stowarzyszenia czujnym okiem poddadzą surowej ocenie wartość każdego dzieła w oparciu o powszechnie przyjęte kryteria, lub w sposób czysto subiektywny.