Fantastyczny Kalendarz – październik 2019

Krakov ,  1 października 2019

Spotkania SMF:
12 października – godz. 15:00-21:00 – sala 308 ŁDK
19 października – godz. 15:00-21:00 – sala 308 ŁDK
26 października – godz. 15:00-21:00 – sala 308 ŁDK

Spotkania Logrus:
7 października – godz. 18:00-21:00 – Dom Kultury Stare Polesie / Miejsce Spotkań
14 października – godz. 18:00-21:00 – Dom Kultury Stare Polesie / Miejsce Spotkań
21 października – godz. 18:00-21:00 – Dom Kultury Stare Polesie / Miejsce Spotkań
28 października – godz. 18:00-21:00 – Dom Kultury Stare Polesie / Miejsce Spotkań

Pozostałe:
1 października – godz. 19:00-22:00 – English Board Games and Beer – Z innej beczki
2 października – godz. 11:00-19:00 – Pokaz gry Pojedynek Superbohaterów – Rubico, ul Struga 78
2 października – godz. 16:00-21:00 – Puchar Łodzi X-Wing 2019 – Gralnia, ul. Więckowskiego 6
2 października – godz. 18:30-21:30 – Planszówki z Toporami w Starej Szkutni – Stara Szkutnia
4-6 października – Harcerska Fantazjada IX – Wieluń, I LO
5 października – godz. 11:00-17:00 – Turniej pod Cienistą Wieżą #10 – Stagraf, ul. Bratysławska 2A
5 października – godz. 13:00-23:00 – Goblinowe RPG – Pub Goblin
11 października – godz. 17:00-20:00 – Inochi #99 – W labiryncie wiedźmy: Słowo o PMMM. – ŁDK
12 października – godz. 10:00-20:00 – Festiwal Gier Planszowych – Empik Galeria Łódzka
12 października – godz. 14:00-0:00 – Znak z Napisem Przygoda vol.1 – Pub Goblin
13 października – godz. 14:00-16:00 – Krew w fabryce – gra miejska – Park Staromiejski
15 października – godz. 19:00-21:30 – Harry Potter Pub Quiz – Z Innej Beczki
16 października – godz. 16:00-21:00 – Puchar Łodzi X-Wing 2019 – Gralnia, ul. Więckowskiego 6
16 października – godz. 17:00 – Październikowe spotkanie klubu komiksowego – American Corner Łódź
19 października – godz. 16:00-21:00 – 169. Spotkanie ŁFSW – ŁDK
19 października – godz. 18:00-23:30 – Zdobywcy Kosmosu – Turniej – Pub Goblin
19 października – godz. 19:00-20:00 – Festiwal Gier Planszowych – Empik Port Łódź
20 października – godz. 12:30-14:00 – Karty na stół! – warsztaty z cyklu Akademia Małego Łodzianina – Muzeum Miasta Łodzi
25 października – godz. 17:30-19:00 – Reed Tucker – spotkania w Polsce – American Corner Łódź
26 października – godz. 11:00-21:30 – Reed Tucker – spotkania w Polsce – EC1
26 października – godz. 17:00-20:00 – Setne spotkanie klubu Inochi – ŁDK
26 października – godz. 17:00-23:59 – Noc Grozy – Las Łagiewnicki
26 października – godz. 17:30-19:00 – Spektakl „Wciąż patrzą” – Bibliotega Rozgrywka
27 października – godz. 16:00-18:00 – Pociąg do Łodzi #7. Strrraszne opowieści – Empik Manufaktura
29 października – godz. 18:00-20:00 – Robert J. Szmidt – spotkanie – Empik Manufaktura
30 października – godz. 16:00-21:00 – Puchar Łodzi X-Wing 2019 – Gralnia, ul. Więckowskiego 6

Ostatnia aktualizacja: 20-10 17:54

(kalendarz będzie uzupełniany, więc jeśli wiesz o czymś, o czym my nie wiemy – śmiało daj nam znać za pomocą forum, FB lub maila: smf.lodz@gmail.com)

Odpowiedzi możesz śledzić za pomocą RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.