Fantastyczny Kalendarz – marzec 2019

Krakov ,  28 lutego 2019

Spotkania SMF:
2 marca – godz. 13:00-21:00 – sala 313 ŁDK
9 marca – godz. 13:00-21:00 – sala 313 ŁDK
23 marca – godz. 13:00-21:00 – sala 313 ŁDK
30 marca – godz. 14:30-21:00 – sala 313 ŁDK

Spotkania Logrus:
4 marca – godz. 18:00-21:00 – Dom Literatury
11 marca – godz. 18:00-21:00 – Dom Literatury
18 marca – godz. 18:00-21:00 – Dom Literatury
25 marca – godz. 18:00-21:00 – Dom Literatury

Pozostałe:
2 marca – godz. 11:00-16:30 – Age of Sigmar – Macuszki Wojny II 1250pkt – Stagraf, ul. Bratysławska 2A
2 marca – godz. 15:00-19:00 – Warsztaty – wstęp do projektowania postaci – Warsztaty Artysty, ul. Tuwima 22/26
2 marca – godz. 19:00-22:30 – Board Games and Beer – Klubopiwiarnia, ul. Narutowicza 7/9
6 marca – godz. 16:00-21:00 – Puchar Łodzi X-Wing 2019 – Gralnia, ul. Więckowskiego 6
6 marca – godz. 18:00-23:00 – Planszówki z Toporami w Starej Szkutni – Stara Szkutnia, ul. Wólczańska 40/42
9 marca – godz. 15:00-19:00 – IPŁ vol. 23: The Quiet Year – Stare Polesie / Miejsce Spotkań
9 marca – godz. 15:00-20:00 – 162. Spotkanie ŁFSW – ŁDK
10 marca – godz. 10:00-17:00 – 6. Łódzkie spotkanie Kings of War – Stagraf, ul. Bratysławska 2A
15 marca – godz. 17-30-23:00 – Zgrajmy się na Olechowie. Maraton gier planszowych – SKU, ul. Jagiellonki 4
16-17 marca – Łódzki Port Gier 42 – ŁDK
16 marca – godz. 10:00-16:00 – Sobota w American Corner – American Corner Łódź
16 marca – godz. 15:00-20:00 – 163. Spotkanie ŁFSW – ŁDK, sala 408
19 marca – godz. 19:00-22:30 – Board Games and Beer – Klubopiwiarnia, ul. Narutowicza 7/9
20 marca – godz. 16:00-21:00 – Puchar Łodzi X-Wing 2019 – Gralnia, ul. Więckowskiego 6
22 marca – godz. 17:00-20:00 – Inochi#90 Yu-Gi-Oh TCG: Wprowadzenie do gry – ŁDK
23 marca – godz. 11:00-17:30 – Kill Team Arena – Stagraf, ul. Bratysławska 2A
23 marca – godz. 11:00 – Światowy Dzień Czytania Tolkiena – Tomaszów Mazowiecki, MCK, Pl. Kościuszki 18
25 marca – godz. 18:00-21:00 – Tolkien Reading Day – Łódź – Czekolada Retro Cafe
25 marca – godz. 18:15-21:15 – Pokaz filmu Aelita – Dom Literatury w Łodzi
28 marca – godz. 18:30-21:00 – Około filmu udźwiękowionego – Format, ul. Tymienieckiego 3
30 marca – godz. 9:50-16:10 – Age of Sigmar – Macuszki Wojny III 1000pkt – Stagraf, ul. Bratysławska 2A
30 marca – godz. 14:00 – Sobota z planszówkami – Giganty Mocy, Bełchatów, pl. Narutowicza 3
30 marca – godz. 14:00-19:00 – IPŁ vol. 24: Kingdom – Stare Polesie / Miejsce Spotkań

Ostatnia aktualizacja: 22-03 9:45

(kalendarz będzie uzupełniany, więc jeśli wiesz o czymś, o czym my nie wiemy – śmiało daj nam znać za pomocą forum, FB lub maila: smf.lodz@gmail.com)

Odpowiedzi możesz śledzić za pomocą RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.