Tribune (Trybun)

skobel ,  30 listopada 2006

Tribune: licytacyjna gra strategiczna w realiach antycznego Rzymu

2-5
1- 2 godziny
podstawowa złożoność gry
wydanie angielski, ale znajmosć języka nie jest wymagana do gry
trudność gry 10 votes, average: 4,50 out of 610 votes, average: 4,50 out of 610 votes, average: 4,50 out of 610 votes, average: 4,50 out of 610 votes, average: 4,50 out of 610 votes, average: 4,50 out of 6 (głosów:10, średnia: 4,50/6)
Aby oddać swój głos musisz być zalogowanym.
Loading ... Loading ...
Odpowiedzi możesz śledzić za pomocą RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.

3 komentarze do “Tribune (Trybun)”

 1. Nurgling napisał:

  Ha!!!
  Jako pierwszy miałem przyjemność zawładnąć Tribiunem i zabrać go do mojej ciemnej pieczary gdzie razem z innymi podobnymi mnie indywiduami oddaliśmy się mrocznym rytuałom oraz (właśnie dzięki grze) próbom zdobycia supremacji w starożytnym Rzymie.

  Gra z początku wyglądała na skomplikowaną – na szczęście już po pierwszej rozgrywce znamy wszystkie zasady i możemy wprowadzać innych w realia gry. Jak wygląda rozgrywka? Poprzez ustawianie na planszy gry naszych przedstawicieli (pionków) staramy się zdobyć denary, uznanie mieszkańców (w formie znaczników laurów) oraz kontrolę nad frakcjami – jak dla mnie gra 5/5 🙂 bardzo polecam!!!

 2. DrD napisał:

  Znajomość łaciny pozytywnie wpływa na klimat rozgrywki 🙂

 3. Naiya napisał:

  zasad jest na początek bardzo dużo, ale z drugiej strony są one proste i logiczne. dużym plusem gry jest jej dynamizm i brak przestojów. Ciągle trzeba interesować się tym, co się dzieje na planszy. Wygrać można na wiele sposobów. Można równie szybko wygrać co zaprzepaścić wygraną.

  Moim zdaniem – bardzo udany zakup. gratulujemy SMF 😀 6/6