Doom

skobel ,  30 listopada 2006

Doom: The Boardgame     eksploracyjna gra taktyczna w konwencji horroru

2-4
30 -120 minut
podstawowa złożoność gry
pomimo polskiej instrukcji, przynjamniej jeden gracz- dowodzący najeźdźcami -powinien znać język angielski. Czas gry uzależniony od wybranego scenariusza i skomplikowania labiryntu.
trudność gry 5 votes, average: 3,80 out of 65 votes, average: 3,80 out of 65 votes, average: 3,80 out of 65 votes, average: 3,80 out of 65 votes, average: 3,80 out of 65 votes, average: 3,80 out of 6 (głosów:5, średnia: 3,80/6)
Aby oddać swój głos musisz być zalogowanym.
Loading ... Loading ...
Odpowiedzi możesz śledzić za pomocą RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.

2 komentarze do “Doom”

  1. DrD napisał:

    Bardzo przyjemna gierka ma tylko jedną wadę – jest niezbilansowana na korzyść demonów. Fajnie się gra jako korporacyjni marines gdzie można z znajomymi wspólnie obmyślać i wykonać taktykę. Fajnie grając „Mistrzem Gry” kiedy wystawia się potwory, wyłącza światła w korytarzu lub zamyka śluzę przed nosem spanikowanego żołnierza.

    Podoba mi się system walki oparty na specyficznych kościach. Strzał na dalsze odległości wiąże się zazwyczaj z mniejszą ilością zadanych obrażeń. Jeszcze co do kości. Mój znajomy mówił że na jego zestawie starła się farbka ale goście z Fantasy Flight przysłali mu bez problemu nowy zestaw.

    I rada dla marinsów – nie rozdzielajcie się 🙂

  2. Avalanche napisał:

    Overlord jest OP i tyle 😛