Until We Sink- zaczynamy wakacje!

skobel ,  23 stycznia 2011

Isla de Náufragos to południowopacyficzna wyspa wchodząca w skład Marianów Północnych. Posiada wszystko, czego turysta może zapragnąć.

Witajcie na egzotycznej lagunie złocistych plaż ocienionych zagajnikami palm kokosowych. Wokoło -bezkresne morze zachęcające zarówno do wypraw turystycznych łodzią (do dyspozycji gości pensjonatu), eskapad nurkowych czy uprawiania sportów wodnych. O wszystkie wasze wygody zadba gustowny pensjonat z uprzejmym i wykwalifikowanym personelem, wykwintną kuchnią i sowicie zaopatrzonym barkiem. Witajcie na wakacjach waszego życia!
Mamy tutaj wszystko: osobliwe gatunki roślin i zwierząt, bezkresne morze, dziką naturę, niespotykane anomalie geologiczne, piwo w kubełku z lodem, lub drinki z parasolką serwowane wieczorem na werandzie. Wszystko co gwarantuje spokój i ukojenie. No i mamy też trupa. Trupa i mnóstwo niepokojących tajemnic …
Mamy wszystko…

Biuro podróży Magnusa Jakobsonna serdecznie zaprasza do słonecznego kurortu na Isla de Náufragos na niezapomniane wakacje z Until We Sink… – z grą przypominającą biesiadę, grę narracyjną i improwizowanego LARPa. Bajeczne wakacje zaczynamy 29 stycznia 2011. Zbiórka o 16stej w Łódzkim Domu Kultury ul. Traugutta 18.

Until to gra nowej fali na niewielką ilość osób (6-10 różnej płci). Przewidywany czas gry 2-3 godziny. W przypadku dużej ilości zgłoszeń zagramy w grę dwukrotnie od 16:00 i 18:30. Zgłoszenia proszę kierować do mnie (mejlem, osobiście lub telefonicznie) lub w komentarzach.

Upewnijcie się, że spakowaliście letnie ubrania i wakacyjny klimat.

Grafiki pochodzą z oryginalnego wydania gry w wykonaniu autora.

Odpowiedzi możesz śledzić za pomocą RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.

Jeden Komentarz do “Until We Sink- zaczynamy wakacje!”

  1. Tjal napisał:

    Już szukam po szafie bermudów i hawajskiej koszuli na tą okazję.

    Czas na wakacje !