Fortuna Fabrykanta: Gra Pozorów – 31 lipca 2010

Tjal ,  10 lipca 2010

Fortuna Fabrykanta: Gra Pozorów

Spokój XIX-wiecznej Łodzi, miasta wielkich możliwości, błyskawicznych wzlotów i jeszcze szybszych upadków, został zakłócony. Przez miasto przetoczyła się bowiem fala zuchwałych kradzieży, dokonanych przez niewykrytych dotychczas sprawców. Żądni sensacji dziennikarze spekulują, że może stać za nimi słynny na całą Europę włamywacz, znany jako Zjawa z Grenoble…

Tymczasem nieliczni wybrańcy udają się na tajne spotkanie, na którym odbędzie się licytacja ekskluzywnych dóbr, których poprzednim właścicielem był znany fabrykant Gustaw Werner, zaginiony podczas wyprawy do Indii, obecnie uznany przez Władze za zmarłego…

Weź udział w ekskluzywnej licytacji i zanurz się w świat kryminalnych zagadek, sprzecznych interesów i tajnych stowarzyszeń. Zmierz się z innymi graczami w pozbawionej skrupułów walce o bogactwo, gdzie najważniejsza jest osobista korzyść, a ludzie nie zawsze są tymi, za kogo się podają.

Gra fabularna, czyli LARP, rozgrywana jest na żywo zgodnie ze specjalnie ułożonym scenariuszem, z odpowiednią scenografią, rekwizytami oraz kostiumami.

Dzień gry: 31 lipca 2010 (sobota)

Miejsce akcji: Muzeum Fabryki w Manufakturze

Czasy fabularne: XIX wiek

Dolna granica wiekowa graczy to 16 lat (osoby młodsze zapraszamy w towarzystwie osób pełnoletnich), górnej granicy nie ma.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na e-mail: larp@muzeumfabryki.pl. W zgłoszeniu należy podać swój wiek, płeć oraz ewentualne doświadczenie LARPowe (nie jest konieczne). Na zgłoszenia czekamy do 24 lipca.

Odpowiedzi możesz śledzić za pomocą RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.