Warsztaty Erpegowe: konwencja w RPG

skobel ,  21 kwietnia 2010

Zapraszamy na kolejną część Warsztatów ERpegowych poświeconych ,,Konwencji w RPG”, która rozpocznie się od godziny 18.00 w ramach zebrania SMF w dniu 24 kwietnia 2010 r. Przewidywany czas trwania to dwie godziny.

Prelegentem będzie znany blogger i erpegowiec, członek Polskiego Towarzystwa Badania Gier Stanisław ‚Scobin’ Krawczyk , który od godziny 16 zberać będzie materiały do swojej pracy magisterskiej poświeconej graczom i Mistrzom Gry.

Wszystkich, którzy zechcą wesprzeć ten wysiłek prosimy serdecznie o przybycie na zebranie SMF i uzupełnienie przygotowanej ankiety, co nie przekroczy 30 min.

Prosimy o liczne przybycie (najlepiej z własnym przyborem do pisania) i odpowiedź na odezwę Staszka.

Witam serdecznie!

Jestem fanem gier fabularnych i studentem psychologii, piszę pracę magisterską dotyczącą graczy i mistrzów gry. Dzięki uprzejmości SMF mogę poprosić Was o udział w badaniach do tej pracy. Rzecz sprowadza się do wypełnienia trzech krótkich, anonimowych kwestionariuszy, w których
wystarczy zaznaczać wybraną odpowiedź. Potrwa to w sumie 30 minut.

Zapraszam wszystkich erpegowców, którzy nadal grają (częściej lub rzedziej). Myślę, że badanie będzie dla Was ciekawe; wiele pytań dotyczy bezpośrednio RPG. Jeśli ktoś będzie zainteresowany samą pracą, po badaniu chętnie wyjaśnię – bezpośrednio lub mailowo – na czym ona polega i czego
chciałbym się w niej dowiedzieć.

Prosząc Was o pomoc, chciałbym także dać coś od siebie. Dlatego poprowadzę dla Was dwugodzinne warsztaty związane z konwencją w RPG. Ten temat interesuje mnie od jakiegoś czasu, miałem już okazję o tym pisać (http://rpg.polter.pl/Graj-konwencja-cz-I-c20840) i mówić (http://khakiplaygame.blogspot.com/2010/04/prelekcja-z-potworem.html).

Warsztaty będą poświęcone tworzeniu postaci, scenariuszy i światów/settingów – na nich również znajdzie się zatem miejsce tak dla MG, jak i dla graczy. Wynieść będzie można nie tylko ryby (konkretne pomysły do wykorzystania na sesjach), ale też wędkę.

Badania będą się odbywać niezależnie od warsztatów, można przyjść tylko na te drugie. Szczerze jednak proszę o pomoc w pracy – Wasz udział jest dla mnie bardzo ważny! Będę niezwykle wdzięczny, jeśli znajdziecie czas, by pomóc.

Pozdrawiam i do zobaczenia!
Staszek „Scobin” Krawczyk

Odpowiedzi możesz śledzić za pomocą RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.

Jeden Komentarz do “Warsztaty Erpegowe: konwencja w RPG”

  1. Staszek napisał:

    Dziękuję wszystkim, którzy wypełnili kwestionariusze!

    Pozdrawiam również uczestników warsztatów 🙂
    Staszek Krawczyk