Wpisy w kategorii ‘Imprezy’

Fantastyczny Kalendarz – październik 2019

Krakov ,  1 października 2019

Spotkania SMF:
12 października – godz. 15:00-21:00 – sala 308 ŁDK
19 października – godz. 15:00-21:00 – sala 308 ŁDK
26 października – godz. 15:00-21:00 – sala 308 ŁDK

Spotkania Logrus:
7 października – godz. 18:00-21:00 – Dom Kultury Stare Polesie / Miejsce Spotkań
14 października – godz. 18:00-21:00 – Dom Kultury Stare Polesie / Miejsce Spotkań
21 października – godz. 18:00-21:00 – Dom Kultury Stare Polesie / Miejsce Spotkań
28 października – godz. 18:00-21:00 – Dom Kultury Stare Polesie / Miejsce Spotkań

Pozostałe:
1 października – godz. 19:00-22:00 – English Board Games and Beer – Z innej beczki
2 października – godz. 11:00-19:00 – Pokaz gry Pojedynek Superbohaterów – Rubico, ul Struga 78
2 października – godz. 16:00-21:00 – Puchar Łodzi X-Wing 2019 – Gralnia, ul. Więckowskiego 6
2 października – godz. 18:30-21:30 – Planszówki z Toporami w Starej Szkutni – Stara Szkutnia
4-6 października – Harcerska Fantazjada IX – Wieluń, I LO
5 października – godz. 11:00-17:00 – Turniej pod Cienistą Wieżą #10 – Stagraf, ul. Bratysławska 2A
5 października – godz. 13:00-23:00 – Goblinowe RPG – Pub Goblin
11 października – godz. 17:00-20:00 – Inochi #99 – W labiryncie wiedźmy: Słowo o PMMM. – ŁDK
12 października – godz. 10:00-20:00 – Festiwal Gier Planszowych – Empik Galeria Łódzka
12 października – godz. 14:00-0:00 – Znak z Napisem Przygoda vol.1 – Pub Goblin
13 października – godz. 14:00-16:00 – Krew w fabryce – gra miejska – Park Staromiejski
15 października – godz. 19:00-21:30 – Harry Potter Pub Quiz – Z Innej Beczki
16 października – godz. 16:00-21:00 – Puchar Łodzi X-Wing 2019 – Gralnia, ul. Więckowskiego 6
16 października – godz. 17:00 – Październikowe spotkanie klubu komiksowego – American Corner Łódź
19 października – godz. 16:00-21:00 – 169. Spotkanie ŁFSW – ŁDK
19 października – godz. 18:00-23:30 – Zdobywcy Kosmosu – Turniej – Pub Goblin
19 października – godz. 19:00-20:00 – Festiwal Gier Planszowych – Empik Port Łódź
20 października – godz. 12:30-14:00 – Karty na stół! – warsztaty z cyklu Akademia Małego Łodzianina – Muzeum Miasta Łodzi
25 października – godz. 17:30-19:00 – Reed Tucker – spotkania w Polsce – American Corner Łódź
26 października – godz. 11:00-21:30 – Reed Tucker – spotkania w Polsce – EC1
26 października – godz. 17:30-19:00 – Spektakl „Wciąż patrzą” – Bibliotega Rozgrywka
27 października – godz. 16:00-18:00 – Pociąg do Łodzi #7. Strrraszne opowieści – Empik Manufaktura
29 października – godz. 18:00-20:00 – Robert J. Szmidt – spotkanie – Empik Manufaktura
30 października – godz. 16:00-21:00 – Puchar Łodzi X-Wing 2019 – Gralnia, ul. Więckowskiego 6

Ostatnia aktualizacja: 14-10 21:47

(kalendarz będzie uzupełniany, więc jeśli wiesz o czymś, o czym my nie wiemy – śmiało daj nam znać za pomocą forum, FB lub maila: smf.lodz@gmail.com)

Fantastyczny Kalendarz – wrzesień 2019

Krakov ,  2 września 2019

Spotkania SMF:
14 września – godz. 13:00-21:00 – sala 313 ŁDK
28 września – godz. 13:00-21:00 – sala 313 ŁDK

Spotkania Logrus:
2 września – godz. 18:00-21:00 – Dom Literatury
9 września – godz. 18:00-21:00 – Dom Literatury
16 września – godz. 18:00-21:00 – Dom Literatury
23 września – godz. 18:00-21:00 – Dom Literatury
30 września – godz. 18:00-21:00 – Dom Literatury

Pozostałe:
4 września – godz. 16:00-21:00 – Puchar Łodzi X-Wing 2019 – Gralnia, ul. Więckowskiego 6
6-8 września – Kapitularz 2019 – Wydział Filologiczny UŁ
7 września – godz. 9:00-19:00 – Macuszki Wojny V – PRE DZBAN – Stagraf, ul. Bratysławska 2A
7 września – godz. 11:00-14:00 – Turniej Kingdomino – Empik Manufaktura
8 września – godz. 17:00-22:00 – Niedziela w Starym Świecie – Pub Goblin
12 września – godz. 18:00-23:30 – Turniej w Fluxx Rick and Morty – Pub Goblin
13 września – godz. 17:00-20:00 – Inochi #98 – Przygody Mario poza grami – ŁDK
14 września – godz. 16:00-21:00 – 168. Spotkanie ŁFSW – ŁDK, sala 308
14 września – godz. 18:00-23:00 – Eliminacje MP w Sabotażystę – Pub Goblin
15 września – godz. 17:00-22:00 – Niedziela w Starym Świecie – Pub Goblin
18 września – godz. 16:00-21:00 – Puchar Łodzi X-Wing 2019 – Gralnia, ul. Więckowskiego 6
20 września – godz. 16:00-19:00 – Lokomotywą po Dąbrowie – gra miejska – Łódź, ul. Przybyszewskiego 46/48
21-22 września – Łódzki Port Gier 44 – ŁDK
21 września – godz. 10:30-23:30 – Gra o Tron – I Turniej – Pub Goblin
21 września – godz. 11:00 – Retro gra terenowa
21 września – godz. 19:00-20:30 – Wciąż patrzą – premiera plenerowa – ul. Legionów 2
22 września – godz. 10:00-19:30 – Logrus Gra w RPG #1 – Stare Polesie / Miejsce Spotkań
22 września – godz. 17:00-22:00 – Niedziela w Starym Świecie – Pub Goblin
24 września – godz. 19:00-22:00 – English Board Games and Beer – Z innej beczki
26 września – godz. 18:00-23:30 – Turniej w Munchkina – Pub Goblin
26 września – godz. 18:30-21:30 – Około Literatury – Spoilery na sezon 2019-2020 – The Eclipse Inn
27-29 września – 30. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier
28 września – godz. 12:00-18:00 – Sobota z planszówkami #6 – Empik Manufaktura
od 28 września – Wystawa „Sztuka DC. Świt superbohaterów” – EC1 Łódź
29 września – godz. 17:00-22:00 – Niedziela w Starym Świecie – Pub Goblin
30 września – godz. 15:00-18:00 – Gra miejska „Śladami Funduszy Europejskich” – Łódź, Instytut Nowych Technologii

Ostatnia aktualizacja: 19-09 14:46

(kalendarz będzie uzupełniany, więc jeśli wiesz o czymś, o czym my nie wiemy – śmiało daj nam znać za pomocą forum, FB lub maila: smf.lodz@gmail.com)

Fantastyczny Kalendarz – sierpień 2019

Krakov ,  1 sierpnia 2019

Spotkania SMF:
3 sierpnia – godz. 13:00-21:00 – sala 313 ŁDK
10 sierpnia – godz. 13:00-21:00 – sala 313 ŁDK
17 sierpnia – godz. 13:00-21:00 – sala 313 ŁDK
24 sierpnia – godz. 13:00-21:00 – sala 313 ŁDK
31 sierpnia – godz. 13:00-21:00 – sala 313 ŁDK

Spotkania Logrus:
5 sierpnia – godz. 18:00-21:00 – Dom Literatury
12 sierpnia – godz. 18:00-21:00 – Dom Literatury
19 sierpnia – godz. 18:00-21:00 – Dom Literatury
26 sierpnia – godz. 18:00-21:00 – Dom Literatury

Pozostałe:
2 sierpnia – godz. 14:00-19:00 – Dzień dla fanów Wiedźmina – Rawa Mazowiecka, ul. Zwolińskiego 1
2 sierpnia – godz. 21:00-0:00 – TME Polówka / W stronę słońca – EC1 Łódź
7 sierpnia – godz. 16:00-21:00 – Puchar Łodzi X-Wing 2019 – Gralnia, ul. Więckowskiego 6
7 sierpnia – godz. 18:30-22:30 – Planszówki z Toporami – Stara Szkutnia
9 sierpnia – godz. 21:00-0:00 – TME Polówka / High-Life – EC1 Łódź
10 sierpnia – godz. 11:00-17:00 – Turniej pod Cienistą Wieżą #9 – Stagraf, ul. Bratysławska 2A
15-17 sierpnia – Toporiada #13 – Głuchów, ul. Leśna 100
16 sierpnia – godz. 21:00-0:00 – TME Polówka / Obcy – decydujące starcie – EC1 Łódź
17 sierpnia – godz. 16:00-21:00 – 167. Spotkanie ŁFSW – ŁDK, sala 103
17 sierpnia – godz. 18:00-1:00 – Catan Mistrzostwa Polski 2019 Eliminacje – Pub Goblin
20 sierpnia – godz. 19:00-22:00 – English Board Games and Beer – Z Innej Beczki
21 sierpnia – godz. 16:00-21:00 – Puchar Łodzi X-Wing 2019 – Gralnia, ul. Więckowskiego 6
23 sierpnia – godz. 18:00-21:00 – Około relacji konwentowych – The Eclipse Inn
23 sierpnia – godz. 21:00-0:00 – TME Polówka / Ukryte działania – EC1 Łódź
24 sierpnia – godz. 11:00-17:00 – Turniej Warcry w Mrocznych Lochach Stagrafu – Stagraf, ul. Bratysławska 2A
30 sierpnia – godz. 21:00-0:00 – TME Polówka / Marsjanin – EC1 Łódź
31 sierpnia – godz. 11:00-13:00 – Łódzka Giełda Bitsów Modelarskich – Stagraf, ul. Bratysławska 2A

Ostatnia aktualizacja: 15-08 20:53

(kalendarz będzie uzupełniany, więc jeśli wiesz o czymś, o czym my nie wiemy – śmiało daj nam znać za pomocą forum, FB lub maila: smf.lodz@gmail.com)

Fantastyczny Kalendarz – lipiec 2019

Krakov ,  1 lipca 2019

Spotkania SMF:
6 lipca – godz. 13:00-21:00 – sala 313 ŁDK
13 lipca – godz. 13:00-21:00 – sala 313 ŁDK
20 lipca – godz. 13:00-21:00 – sala 313 ŁDK
27 lipca – godz. 13:00-21:00 – sala 313 ŁDK

Spotkania Logrus:
1 lipca – godz. 18:00-21:00 – Dom Literatury
8 lipca – godz. 18:00-21:00 – Dom Literatury
15 lipca – godz. 18:00-21:00 – Dom Literatury
22 lipca – godz. 18:00-21:00 – Dom Literatury
29 lipca – godz. 18:00-21:00 – Dom Literatury

Pozostałe:
2 lipca – godz. 19:00-21:00 – Harry Potter Pub Quiz – Z innej beczki
3 lipca – godz. 18:00-23:00 – Planszówki z Toporami w Starej Szkutni – Stara Szkutnia
9 lipca – godz. 19:00-21:00 – Harry Potter Pub Quiz – Z innej beczki
10 lipca – godz. 16:00-21:00 – Puchar Łodzi X-Wing 2019 – Gralnia, ul. Więckowskiego 6
12 lipca – godz. 21:00-0:00 – TME Polówka / Moon – EC1 Łódź
13 lipca – godz. 10:00-13:00 – Gra miejska: Pościg z Hotelu Tobaco do… – Tobaco Hotel, ul. Kopernika 64
13 lipca – godz. 12:30-17:00 – Use the Force United Łódź – Gralnia, ul. Więckowskiego 6
14 lipca – godz. 19:00-22:00 – Mistrzostwa w Trambambule – Pub Biblioteka
19 lipca – godz. 17:00-20:00 – Inochi #96 – Gry i zabawy – ŁDK
19 lipca – godz. 18:30-21:30 – Wakacyjne Około – The Eclipse Inn
19 lipca – godz. 21:00-0:00 – TME Polówka / Pasażerowie – EC1 Łódź
24 lipca – godz. 16:00-21:00 – Puchar Łodzi X-Wing 2019 – Gralnia, ul. Więckowskiego 6
27 lipca – godz. 12:00-18:00 – Sobota z planszówkami #4 | Empik Manufaktura – Empik, Manufaktura
26-28 lipca – SkierCon 2019! – ZS3 w Skierniewicach
26 lipca – godz. 21:00-0:00 – TME Polówka / Life – EC1 Łódź
27 lipca – godz. 11:00-13:00 – Warsztaty literacko-komiksowe dla dzieci z Katarzyną Tośtą – Dom Literatury w Łodzi

Ostatnia aktualizacja: 15-07 21:28

(kalendarz będzie uzupełniany, więc jeśli wiesz o czymś, o czym my nie wiemy – śmiało daj nam znać za pomocą forum, FB lub maila: smf.lodz@gmail.com)

Fantastyczny Kalendarz – czerwiec 2019

Krakov ,  30 maja 2019

Spotkania SMF:
8 czerwca – godz. 13:00-21:00 – sala 313 ŁDK
15 czerwca – godz. 13:00-21:00 – sala 313 ŁDK
22 czerwca – godz. 13:00-21:00 – sala 313 ŁDK
29 czerwca – godz. 13:00-21:00 – sala 313 ŁDK

Spotkania Logrus:
3 czerwca – godz. 18:00-21:00 – Dom Literatury
10 czerwca – godz. 18:00-21:00 – Dom Literatury
17 czerwca – godz. 18:00-21:00 – Dom Literatury
24 czerwca – godz. 18:00-21:00 – Dom Literatury

Pozostałe:
1 czerwca – godz. 11:00-13:00 – Łódzka Giełda Bitsów Modelarskich – Stagraf, ul. Bratysławska 2A
1 czerwca – godz. 11:00-17:00 – Quidditch na Dzień Dziecka w Łódzkim Zoo! – ZOO Łódź
1 czerwca – godz. 12:00-18:00 – Sobota z planszówkami #3 – Empik Manufaktura
5 czerwca – godz. 16:00-21:00 – Puchar Łodzi X-Wing 2019 – Gralnia, ul. Więckowskiego 6
6 czerwca – godz. 16:00-21:00 – Co się stało z Panem Kleksem? Gra Miejska – Politechnika Łódzka
8 czerwca – godz. 11:00-17:30 – Turniej Kill Team vol. 2 – Stagraf, ul. Bratysławska 2A
8 czerwca – godz. 11:00-18:00 – Piknik Mangowy – Park Poniatowskiego
8 czerwca – godz. 13:00-15:00 – IPŁ vol 29: Miesiąc miodowy na planecie O – Stare Polesie/ Miejsce Spotkań
10 czerwca – godz. 19:00-22:00 – Quiz Filmowy – Va Bajzel – Filmy animowane – Pop’n’Art
13 czerwca – godz. 10:30-16:30 – Poznaj Bałuty – gra uliczna i festyn – Rynek Włókniarek Łódzkich
15 czerwca – godz. 9:00-17:00 – Quidditch na Dniu Sportu KS „Społem” – ul. Północna 36
15 czerwca – godz. 12:00-13:30 – Spotkanie Klubu Komiksowego – American Corner Łódź
15 czerwca – godz. 15:00-20:00 – 166. Spotkanie ŁFSW – ŁDK, sala 408
16 czerwca – gpdz. 11:30-17:30 – XXI Łódzki Turniej X-Wing (Mistrzostwa Fali 2 3/3) – Gralnia, ul. Więckowskiego 6
21 czerwca – godz. 16:00-0:00 – Summer Game Party 8 – Pop’n’Art
21 czerwca – godz. 17:30-20:30 – zGRAJmy się na Olechowie – Strefa Kultury Otwartej – ul. Jagiellonki 4
21 czerwca – godz. 19:00-22:00 – IPŁ vol. 30 – Rose Tattoo – Iron Horse Pub
22 czerwca – godz. 18:00 – Pub Goblin Wielkie Otwarcie – Pub Goblin – ul. Wschodnia 74
26 czerwca – godz. 16:00-21:00 – Puchar Łodzi X-Wing 2019 – Gralnia, ul. Więckowskiego 6
27 czerwca – godz. 18:30-21:00 – Pół roku „Iluzji” – Czekolada Retro Cafe
27-28 czerwca – 11. Finał Konkursu Zespołowego Tworzenia Gier Komputerowych – Zatoka Sportu PŁ
28-30 czerwca – RABAN – festiwal gier miejskich

Ostatnia aktualizacja: 21-06 10:44

(kalendarz będzie uzupełniany, więc jeśli wiesz o czymś, o czym my nie wiemy – śmiało daj nam znać za pomocą forum, FB lub maila: smf.lodz@gmail.com)

Fantastyczny Kalendarz – maj 2019

Krakov ,  1 maja 2019

Spotkania SMF:
4 maja – godz. 13:00-21:00 – sala 313 ŁDK
11 maja – godz. 13:00-21:00 – sala 313 ŁDK
25 maja – godz. 13:00-21:00 – sala 313 ŁDK

Spotkania Logrus:
6 maja – godz. 18:00-21:00 – Dom Literatury
13 maja – godz. 18:00-21:00 – Dom Literatury
20 maja – godz. 18:00-21:00 – Dom Literatury
27 maja – godz. 18:00-21:00 – Dom Literatury

Pozostałe:
4 maja – godz. 11:00-14:00 – Zgrajmy się na Górnej. Majówka z planszówkami – Ośrodek Kultury Górna
4 maja – godz. 11:00-17:00 – Turniej pod Cienistą Wieżą #7 – Stagraf, ul. Bratysławska 2A
7 maja – godz. 19:00-22:00 – Board Games and Beer – Z innej beczki
8 maja – godz. 16:00-21:00 – Puchar Łodzi X-Wing 2019 – Gralnia, ul. Więckowskiego 6
8 maja – godz. 18:00-23:00 – Planszówki z Toporami w Starej Szkutni – Stara Szkutnia, ul. Wólczańska 40/42
10 maja – godz. 17:00-20:00 – Inochi#92 – Tradycyjny RPG w Japonii. Czy mogę być samurajem? – ŁDK
10 maja – godz. 19:00-23:00 – Mity i baśnie skandynawskie – Tubajka, pl. Zwycięstwa 3
11 maja – godz. 9:30-18:00 – Age of Sigmar – Macuszki Wojny IV 1500 pkt – Stagraf, ul. Bratysławska 2A
11 maja – godz. 13:00-16:00 – Warsztat Komiksiarza – Techniki i Narzędzia – Warsztat Artysty, ul. Tuwima 22/26
12 maja – godz. 11:00-16:00 – Sportowa majówka – Quidditch + Ultimate Frisbee – Park 3 Maja
12 maja – godz. 15:00-20:00 – IPŁ vol 27: Lady Blackbird – Stare Polesie / Miejsce Spotkań
15 maja – godz. 18:00-20:00 – Jakub Ćwiek | Empik Manufaktura
18-19 maja – Łódzki Port Gier 43 – ŁDK
18 maja – godz. 16:00-21:00 – Piknik z Terrym Pratchettem
18 maja – godz. 20:00-23:00 – Znikające zabytki – gra miejska w trakcie Nocy Muzeów 2019 – Pałac Poznańskiego
22 maja – godz. 16:00-21:00 – Puchar Łodzi X-Wing 2019 – Gralnia, ul. Więckowskiego 6
24 maja – godz. 17:35-23:00 – ECOn – Ekologiczny Konwent Fantastyczny – Skierniewice, ul. Zwierzyniec 2
25 maja – godz. 13:00-15:00 – Podstawy Komiksu – Warsztat Artysty, ul. Tuwima 22/26
25 maja – godz. 15:00-21:00 – 165. Spotkanie ŁFSW – ŁDK
26 maja – godz. 13:00-17:00 – Kiermasz Używanych Gier Planszowych – Gralnia, ul. Więckowskiego 6
26 maja – godz. 15:00-20:00 – IPŁ vol 28: The Laundry Files – Stare Polesie / Miejsce Spotkań
28 maja – godz. 17:00-18:00 – Majowe spotkanie łódzkiego klubu miłośników komiksu – American Corner Łódź
29 maja – godz. 18:00-20:00 – Czytam więc jestem – Spotkanie z Anną Szumacher – Poleski Ośrodek Sztuki
30 maja – godz. 18:00-20:00 – Aneta Jadowska | Empik Manufaktura

Ostatnia aktualizacja: 22-05 10:30

(kalendarz będzie uzupełniany, więc jeśli wiesz o czymś, o czym my nie wiemy – śmiało daj nam znać za pomocą forum, FB lub maila: smf.lodz@gmail.com)

Fantastyczny Kalendarz – kwiecień 2019

Krakov ,  31 marca 2019

Spotkania SMF:
13 kwietnia – godz. 13:00-21:00 – sala 313 ŁDK
27 kwietnia – godz. 13:00-21:00 – sala 313 ŁDK

Spotkania Logrus:
1 kwietnia – godz. 18:00-21:00 – Dom Literatury
8 kwietnia – godz. 18:00-21:00 – Dom Literatury
15 kwietnia – godz. 18:00-21:00 – Dom Literatury
22 kwietnia – godz. 18:00-21:00 – Dom Literatury
29 kwietnia – godz. 18:00-21:00 – Dom Literatury

Pozostałe:
2 kwietnia – godz. 19:00-22:00 – Board Games and Beer – Z Innej Beczki
3 kwietnia – godz. 16:00-21:00 – Puchar Łodzi X-Wing 2019 – Gralnia, ul. Więckowskiego 6
3 kwietnia – godz. 18:00-23:00 – Planszówki z Toporami w Starej Szkutni – Stara Szkutnia, ul. Wólczańska 40/42
3 kwietnia – godz. 18:30-20:30 – Quidditch Dla Opornych – Otwarte Treningi w Łodzi – ul. Mackiewicza 9
5 kwietnia – godz. 18:00-0:00 – II Wieczór Gier Planszowych OIL – OIL, ul. Czerwona 3
6 kwietnia – godz. 10:00-12:00 – Quidditch Dla Opornych – Otwarte Treningi w Łodzi – ul. Mackiewicza 9
6 kwietnia – godz. 18:00-20:00 – Holokron: zlot fanów Star Wars – ŁDK
10 kwietnia – godz. 18:30-20:30 – Quidditch Dla Opornych – Otwarte Treningi w Łodzi – ul. Mackiewicza 9
13 kwietnia – godz. 10:00-16:00 – Sobota w American Corner – American Corner Łódź
13 kwietnia – godz. 10:00-17:30 – Łódzka Parówka – Stagraf, ul. Bratysławska 2A
13 kwietnia – godz. 12:00-18:00 – Sobota z planszówkami #1 – Empik Manufaktura
13 kwietnia – godz. 15:00-19:00 – IPŁ vol 25: Przyjaciele Robina – Stare Polesie / Miejsce Spotkań
13 kwietnia – godz. 17:00-20:00 – 164. Spotkanie ŁFSW – ŁDK
16 kwietnia – godz. 19:00-22:00 – Board Games and Beer – Z innej beczki
17 kwietnia – godz. 16:00-21:00 – Puchar Łodzi X-Wing 2019 – Gralnia, ul. Więckowskiego 6
17 kwietnia – godz. 17:00-18:00 – Kwietniowy Klub Komiksu – American Corner Łódź
19 kwietnia – godz. 17:00-21:00 – Gramy w Czas Apokalipsy! – Gralnia, ul. Więckowskiego 6
26 kwietnia – godz. 18:30-21:00 – Około Około – spotkanie organizacyjne – Czekolada Retro Cafe
27 kwietnia – godz. 12:00-15:00 – Wielki Turniej Gry w Kliplo – Księgarnia Ossolineum
27 kwietnia – godz. 14:00 – Sobota z planszówkami – Giganty Mocy, Bełchatów, pl. Narutowicza 3
27 kwietnia – godz. 15:00-18:00 – IPŁ vol 25: Inhuman Conditions – Stare Polesie / Miejsce Spotkań
29 kwietnia – godz. 18:15-21:15 – Pokaz filmu Golem – Dom Literatury w Łodzi

Ostatnia aktualizacja: 24-04 9:05

(kalendarz będzie uzupełniany, więc jeśli wiesz o czymś, o czym my nie wiemy – śmiało daj nam znać za pomocą forum, FB lub maila: smf.lodz@gmail.com)