Wpisy w kategorii ‘Ogłoszenia’

Fantastyczny Kalendarz – grudzień 2019

Krakov ,  1 grudnia 2019

Spotkania SMF:
7 grudnia – godz. 13:00-21:00 – sala 313 ŁDK
14 grudnia – godz. 13:00-21:00 – sala 313 ŁDK
21 grudnia – godz. 13:00-21:00 – sala 313 ŁDK
28 grudnia – godz. 13:00-21:00 – sala 313 ŁDK

Spotkania Logrus:
2 grudnia – godz. 18:00-21:00 – Stare Polesie / Miejsce Spotkań
9 grudnia – godz. 18:00-21:00 – Stare Polesie / Miejsce Spotkań
16 grudnia – godz. 18:00-21:00 – Stare Polesie / Miejsce Spotkań
23 grudnia – godz. 18:00-21:00 – Stare Polesie / Miejsce Spotkań
30 grudnia – godz. 18:00-21:00 – Stare Polesie / Miejsce Spotkań

Pozostałe:

3 grudnia – godz. 19:00-21:00 – Harry Potter Quiz – Z Innej Beczki
4 grudnia – godz. 19:00-23:00 – Planszówki z Toporami w Starej Szkutni – Stara Szkutnia
7 grudnia – godz. 12:00-18:00 – Sobota z planszówkami #8 – Empik Manufaktura
8 grudnia – godz. 9:30-18:30 – IV Łódzki Turniej Ogniem i Mieczem – Łódzki Dom Kultury
8 grudnia – godz. 12:00-13:00 – Niedzielne oprowadzanie kuratorskie po wystawie DC – EC1
9 grudnia – godz. 19:00-22:00 – Cards Against Humanity – Klubopiwiarnia
11 grudnia – godz. 17:00-18:00 – Grudniowe spotkanie Klubu Komiksowego – American Corner Łódź
11 grudnia – godz. 18:00-23:00 – UrabuGranie w Goblinie – Pub Goblin
12 grudnia – godz. 18:00-20:00 – Spotkanie autorskie z Mariuszem Milewskim! – Biblioteka Rozgrywka
13 grudnia – godz. 19:00-20:30 – Mity nordyckie i opowieści o Wikingach – Tubajka
14 grudnia – godz. 14:00-0:00 – Znak z Napisem Przygoda vol.3 – Pub Goblin
14 grudnia – godz. 16:00-19:00 – Wigilia Łódzkiego Fandomu – ŁDK
14 grudnia – godz. 18:00-20:00 –PubQuiz Star Wars – Klubopiwiarnia
15 grudnia – godz. 9:00-15:00 – Świąteczny Chaos 9th Age 4500 – Łódzki Dom Kultury
18 grudnia – godz. 18:00-23:00 – UrabuGranie w Goblinie – Pub Goblin
22 grudnia – godz. 9:00-18:00 – Macuszki Wojny VIII – Łódzki Dom Kultury
28 grudnia – godz. 16:30-21:30 – 016 Star Trek Attack Wing Łódź – Pub Goblin

Ostatnia aktualizacja: 08-12 10:07

(kalendarz będzie uzupełniany, więc jeśli wiesz o czymś, o czym my nie wiemy – śmiało daj nam znać za pomocą forum, FB lub maila: smf.lodz@gmail.com)

Fantastyczny Kalendarz – listopad 2019

Krakov ,  2 listopada 2019

Spotkania SMF:
9 listopada – godz. 13:00-21:00 – sala 313 ŁDK

Spotkania Logrus:
4 listopada – godz. 18:00-21:00 – Stare Polesie / Miejsce Spotkań
11 listopada – godz. 18:00-21:00 – Stare Polesie / Miejsce Spotkań
18 listopada – godz. 18:00-21:00 – Stare Polesie / Miejsce Spotkań
25 listopada – godz. 18:00-21:00 – Stare Polesie / Miejsce Spotkań

Pozostałe:
5 listopada – godz. 19:00-21:30 – Free Game of Thrones Quiz – Z Innej Beczki
6 listopada – godz. 16:00-21:00 – Puchar Łodzi X-Wing 2019 – Gralnia, ul. Więckowskiego 6
6 listopada – godz. 18:30-21:30 – Planszówki z Toporami w Starej Szkutni – Stara Szkutnia
8 listopada – godz. 19:00-22:00 – Cards Against Humanity – Klubopiwiarnia
9 listopada – godz. 9:00-18:30 – Twin Cannon Vol.1 – Stagraf, ul. Bratysławska 2a
9 listopada – godz. 12:00-16:00 – Gra Miejska „Patchwork” – Dworzec Łódź Fabryczna
9 listopada – godz. 18:00-19:30 – Wciąż patrzą w Art Inkubatorze – Art Incubator
10 listopada – godz. 9:30-18:00 – Macuszki Wojny VII 2000pkt AoS – Łódzki Dom Kultury
11 listopada – godz. 15:00-20:00 – IPŁ vol. 31: Malandros – Stare Polesie / Miejsce Spotkań
13 listopada – godz. 17:00-18:00 – Listopadowe spotkanie Klubu Komiksowego – American Corner Łódź
16 listopada – godz. 11:00-18:00 – Turniej pod Cienistą Wieżą #11 – Stagraf, ul. Bratysławska 2a
16 listopada – godz. 14:00-23:00 – Znak z Napisem Przygoda vol. 2 – Pub Goblin
16 listopada – godz. 18:00-2:00 – Zlot fanów superbohaterów DC Comics i Marvel – Pub Biblioteka
17 listopada – godz. 13:00-17:00 – Kiermasz Używanych Gier Planszowych – Gralnia, ul. Więckowskiego 6
19 listopada – godz. 19:00-21:00 – Harry Potter Quiz – Z Innej Beczki
22-24 listopada – Targi Gier Planszowych i Kreatywnej Zabawy – Expo-Łódź
22 listopada – godz. 18:00-20:00 – Aneta Jadowska | Empik Manufaktura – Empik Manufaktura
22 listopada – godz. 19:00-22:00 – Let’s Play Mafia – Pub Piwoteka Narodowa
23-24 listopada – Łódzki Port Gier 45 – ŁDK
23 listopada – godz. 13:00-17:00 – Warsztat Komiksiarza – Praca ze Scenariuszem – Warsztat Artysty
24-25 listopada – Goblinowe RPG II – Pub Goblin
28 listopada – godz. 19:00-22:00 – English Board Games and Beer – Z innej beczki
30 listopada – 9:30-19:00 – Łódź Mahjong Taikai – Gralnia, ul. Więckowskiego 6

Ostatnia aktualizacja: 23-11 11:40

(kalendarz będzie uzupełniany, więc jeśli wiesz o czymś, o czym my nie wiemy – śmiało daj nam znać za pomocą forum, FB lub maila: smf.lodz@gmail.com)

Fantastyczny Kalendarz – październik 2019

Krakov ,  1 października 2019

Spotkania SMF:
12 października – godz. 15:00-21:00 – sala 308 ŁDK
19 października – godz. 15:00-21:00 – sala 308 ŁDK
26 października – godz. 15:00-21:00 – sala 308 ŁDK

Spotkania Logrus:
7 października – godz. 18:00-21:00 – Dom Kultury Stare Polesie / Miejsce Spotkań
14 października – godz. 18:00-21:00 – Dom Kultury Stare Polesie / Miejsce Spotkań
21 października – godz. 18:00-21:00 – Dom Kultury Stare Polesie / Miejsce Spotkań
28 października – godz. 18:00-21:00 – Dom Kultury Stare Polesie / Miejsce Spotkań

Pozostałe:
1 października – godz. 19:00-22:00 – English Board Games and Beer – Z innej beczki
2 października – godz. 11:00-19:00 – Pokaz gry Pojedynek Superbohaterów – Rubico, ul Struga 78
2 października – godz. 16:00-21:00 – Puchar Łodzi X-Wing 2019 – Gralnia, ul. Więckowskiego 6
2 października – godz. 18:30-21:30 – Planszówki z Toporami w Starej Szkutni – Stara Szkutnia
4-6 października – Harcerska Fantazjada IX – Wieluń, I LO
5 października – godz. 11:00-17:00 – Turniej pod Cienistą Wieżą #10 – Stagraf, ul. Bratysławska 2A
5 października – godz. 13:00-23:00 – Goblinowe RPG – Pub Goblin
11 października – godz. 17:00-20:00 – Inochi #99 – W labiryncie wiedźmy: Słowo o PMMM. – ŁDK
12 października – godz. 10:00-20:00 – Festiwal Gier Planszowych – Empik Galeria Łódzka
12 października – godz. 14:00-0:00 – Znak z Napisem Przygoda vol.1 – Pub Goblin
13 października – godz. 14:00-16:00 – Krew w fabryce – gra miejska – Park Staromiejski
15 października – godz. 19:00-21:30 – Harry Potter Pub Quiz – Z Innej Beczki
16 października – godz. 16:00-21:00 – Puchar Łodzi X-Wing 2019 – Gralnia, ul. Więckowskiego 6
16 października – godz. 17:00 – Październikowe spotkanie klubu komiksowego – American Corner Łódź
19 października – godz. 16:00-21:00 – 169. Spotkanie ŁFSW – ŁDK
19 października – godz. 18:00-23:30 – Zdobywcy Kosmosu – Turniej – Pub Goblin
19 października – godz. 19:00-20:00 – Festiwal Gier Planszowych – Empik Port Łódź
20 października – godz. 12:30-14:00 – Karty na stół! – warsztaty z cyklu Akademia Małego Łodzianina – Muzeum Miasta Łodzi
25 października – godz. 17:30-19:00 – Reed Tucker – spotkania w Polsce – American Corner Łódź
26 października – godz. 11:00-21:30 – Reed Tucker – spotkania w Polsce – EC1
26 października – godz. 17:00-20:00 – Setne spotkanie klubu Inochi – ŁDK
26 października – godz. 17:00-23:59 – Noc Grozy – Las Łagiewnicki
26 października – godz. 17:30-19:00 – Spektakl „Wciąż patrzą” – Bibliotega Rozgrywka
27 października – godz. 16:00-18:00 – Pociąg do Łodzi #7. Strrraszne opowieści – Empik Manufaktura
29 października – godz. 18:00-20:00 – Robert J. Szmidt – spotkanie – Empik Manufaktura
30 października – godz. 16:00-21:00 – Puchar Łodzi X-Wing 2019 – Gralnia, ul. Więckowskiego 6

Ostatnia aktualizacja: 20-10 17:54

(kalendarz będzie uzupełniany, więc jeśli wiesz o czymś, o czym my nie wiemy – śmiało daj nam znać za pomocą forum, FB lub maila: smf.lodz@gmail.com)

Fantastyczny Kalendarz – wrzesień 2019

Krakov ,  2 września 2019

Spotkania SMF:
14 września – godz. 13:00-21:00 – sala 313 ŁDK
28 września – godz. 13:00-21:00 – sala 313 ŁDK

Spotkania Logrus:
2 września – godz. 18:00-21:00 – Dom Literatury
9 września – godz. 18:00-21:00 – Dom Literatury
16 września – godz. 18:00-21:00 – Dom Literatury
23 września – godz. 18:00-21:00 – Dom Literatury
30 września – godz. 18:00-21:00 – Dom Literatury

Pozostałe:
4 września – godz. 16:00-21:00 – Puchar Łodzi X-Wing 2019 – Gralnia, ul. Więckowskiego 6
6-8 września – Kapitularz 2019 – Wydział Filologiczny UŁ
7 września – godz. 9:00-19:00 – Macuszki Wojny V – PRE DZBAN – Stagraf, ul. Bratysławska 2A
7 września – godz. 11:00-14:00 – Turniej Kingdomino – Empik Manufaktura
8 września – godz. 17:00-22:00 – Niedziela w Starym Świecie – Pub Goblin
12 września – godz. 18:00-23:30 – Turniej w Fluxx Rick and Morty – Pub Goblin
13 września – godz. 17:00-20:00 – Inochi #98 – Przygody Mario poza grami – ŁDK
14 września – godz. 16:00-21:00 – 168. Spotkanie ŁFSW – ŁDK, sala 308
14 września – godz. 18:00-23:00 – Eliminacje MP w Sabotażystę – Pub Goblin
15 września – godz. 17:00-22:00 – Niedziela w Starym Świecie – Pub Goblin
18 września – godz. 16:00-21:00 – Puchar Łodzi X-Wing 2019 – Gralnia, ul. Więckowskiego 6
20 września – godz. 16:00-19:00 – Lokomotywą po Dąbrowie – gra miejska – Łódź, ul. Przybyszewskiego 46/48
21-22 września – Łódzki Port Gier 44 – ŁDK
21 września – godz. 10:30-23:30 – Gra o Tron – I Turniej – Pub Goblin
21 września – godz. 11:00 – Retro gra terenowa
21 września – godz. 19:00-20:30 – Wciąż patrzą – premiera plenerowa – ul. Legionów 2
22 września – godz. 10:00-19:30 – Logrus Gra w RPG #1 – Stare Polesie / Miejsce Spotkań
22 września – godz. 17:00-22:00 – Niedziela w Starym Świecie – Pub Goblin
24 września – godz. 19:00-22:00 – English Board Games and Beer – Z innej beczki
26 września – godz. 18:00-23:30 – Turniej w Munchkina – Pub Goblin
26 września – godz. 18:30-21:30 – Około Literatury – Spoilery na sezon 2019-2020 – The Eclipse Inn
27-29 września – 30. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier
28 września – godz. 12:00-18:00 – Sobota z planszówkami #6 – Empik Manufaktura
od 28 września – Wystawa „Sztuka DC. Świt superbohaterów” – EC1 Łódź
29 września – godz. 17:00-22:00 – Niedziela w Starym Świecie – Pub Goblin
30 września – godz. 15:00-18:00 – Gra miejska „Śladami Funduszy Europejskich” – Łódź, Instytut Nowych Technologii

Ostatnia aktualizacja: 19-09 14:46

(kalendarz będzie uzupełniany, więc jeśli wiesz o czymś, o czym my nie wiemy – śmiało daj nam znać za pomocą forum, FB lub maila: smf.lodz@gmail.com)

Fantastyczny Kalendarz – sierpień 2019

Krakov ,  1 sierpnia 2019

Spotkania SMF:
3 sierpnia – godz. 13:00-21:00 – sala 313 ŁDK
10 sierpnia – godz. 13:00-21:00 – sala 313 ŁDK
17 sierpnia – godz. 13:00-21:00 – sala 313 ŁDK
24 sierpnia – godz. 13:00-21:00 – sala 313 ŁDK
31 sierpnia – godz. 13:00-21:00 – sala 313 ŁDK

Spotkania Logrus:
5 sierpnia – godz. 18:00-21:00 – Dom Literatury
12 sierpnia – godz. 18:00-21:00 – Dom Literatury
19 sierpnia – godz. 18:00-21:00 – Dom Literatury
26 sierpnia – godz. 18:00-21:00 – Dom Literatury

Pozostałe:
2 sierpnia – godz. 14:00-19:00 – Dzień dla fanów Wiedźmina – Rawa Mazowiecka, ul. Zwolińskiego 1
2 sierpnia – godz. 21:00-0:00 – TME Polówka / W stronę słońca – EC1 Łódź
7 sierpnia – godz. 16:00-21:00 – Puchar Łodzi X-Wing 2019 – Gralnia, ul. Więckowskiego 6
7 sierpnia – godz. 18:30-22:30 – Planszówki z Toporami – Stara Szkutnia
9 sierpnia – godz. 21:00-0:00 – TME Polówka / High-Life – EC1 Łódź
10 sierpnia – godz. 11:00-17:00 – Turniej pod Cienistą Wieżą #9 – Stagraf, ul. Bratysławska 2A
15-17 sierpnia – Toporiada #13 – Głuchów, ul. Leśna 100
16 sierpnia – godz. 21:00-0:00 – TME Polówka / Obcy – decydujące starcie – EC1 Łódź
17 sierpnia – godz. 16:00-21:00 – 167. Spotkanie ŁFSW – ŁDK, sala 103
17 sierpnia – godz. 18:00-1:00 – Catan Mistrzostwa Polski 2019 Eliminacje – Pub Goblin
20 sierpnia – godz. 19:00-22:00 – English Board Games and Beer – Z Innej Beczki
21 sierpnia – godz. 16:00-21:00 – Puchar Łodzi X-Wing 2019 – Gralnia, ul. Więckowskiego 6
23 sierpnia – godz. 18:00-21:00 – Około relacji konwentowych – The Eclipse Inn
23 sierpnia – godz. 21:00-0:00 – TME Polówka / Ukryte działania – EC1 Łódź
24 sierpnia – godz. 11:00-17:00 – Turniej Warcry w Mrocznych Lochach Stagrafu – Stagraf, ul. Bratysławska 2A
30 sierpnia – godz. 21:00-0:00 – TME Polówka / Marsjanin – EC1 Łódź
31 sierpnia – godz. 11:00-13:00 – Łódzka Giełda Bitsów Modelarskich – Stagraf, ul. Bratysławska 2A

Ostatnia aktualizacja: 15-08 20:53

(kalendarz będzie uzupełniany, więc jeśli wiesz o czymś, o czym my nie wiemy – śmiało daj nam znać za pomocą forum, FB lub maila: smf.lodz@gmail.com)

Fantastyczny Kalendarz – lipiec 2019

Krakov ,  1 lipca 2019

Spotkania SMF:
6 lipca – godz. 13:00-21:00 – sala 313 ŁDK
13 lipca – godz. 13:00-21:00 – sala 313 ŁDK
20 lipca – godz. 13:00-21:00 – sala 313 ŁDK
27 lipca – godz. 13:00-21:00 – sala 313 ŁDK

Spotkania Logrus:
1 lipca – godz. 18:00-21:00 – Dom Literatury
8 lipca – godz. 18:00-21:00 – Dom Literatury
15 lipca – godz. 18:00-21:00 – Dom Literatury
22 lipca – godz. 18:00-21:00 – Dom Literatury
29 lipca – godz. 18:00-21:00 – Dom Literatury

Pozostałe:
2 lipca – godz. 19:00-21:00 – Harry Potter Pub Quiz – Z innej beczki
3 lipca – godz. 18:00-23:00 – Planszówki z Toporami w Starej Szkutni – Stara Szkutnia
9 lipca – godz. 19:00-21:00 – Harry Potter Pub Quiz – Z innej beczki
10 lipca – godz. 16:00-21:00 – Puchar Łodzi X-Wing 2019 – Gralnia, ul. Więckowskiego 6
12 lipca – godz. 21:00-0:00 – TME Polówka / Moon – EC1 Łódź
13 lipca – godz. 10:00-13:00 – Gra miejska: Pościg z Hotelu Tobaco do… – Tobaco Hotel, ul. Kopernika 64
13 lipca – godz. 12:30-17:00 – Use the Force United Łódź – Gralnia, ul. Więckowskiego 6
14 lipca – godz. 19:00-22:00 – Mistrzostwa w Trambambule – Pub Biblioteka
19 lipca – godz. 17:00-20:00 – Inochi #96 – Gry i zabawy – ŁDK
19 lipca – godz. 18:30-21:30 – Wakacyjne Około – The Eclipse Inn
19 lipca – godz. 21:00-0:00 – TME Polówka / Pasażerowie – EC1 Łódź
24 lipca – godz. 16:00-21:00 – Puchar Łodzi X-Wing 2019 – Gralnia, ul. Więckowskiego 6
27 lipca – godz. 12:00-18:00 – Sobota z planszówkami #4 | Empik Manufaktura – Empik, Manufaktura
26-28 lipca – SkierCon 2019! – ZS3 w Skierniewicach
26 lipca – godz. 21:00-0:00 – TME Polówka / Life – EC1 Łódź
27 lipca – godz. 11:00-13:00 – Warsztaty literacko-komiksowe dla dzieci z Katarzyną Tośtą – Dom Literatury w Łodzi

Ostatnia aktualizacja: 15-07 21:28

(kalendarz będzie uzupełniany, więc jeśli wiesz o czymś, o czym my nie wiemy – śmiało daj nam znać za pomocą forum, FB lub maila: smf.lodz@gmail.com)

Fantastyczny Kalendarz – czerwiec 2019

Krakov ,  30 maja 2019

Spotkania SMF:
8 czerwca – godz. 13:00-21:00 – sala 313 ŁDK
15 czerwca – godz. 13:00-21:00 – sala 313 ŁDK
22 czerwca – godz. 13:00-21:00 – sala 313 ŁDK
29 czerwca – godz. 13:00-21:00 – sala 313 ŁDK

Spotkania Logrus:
3 czerwca – godz. 18:00-21:00 – Dom Literatury
10 czerwca – godz. 18:00-21:00 – Dom Literatury
17 czerwca – godz. 18:00-21:00 – Dom Literatury
24 czerwca – godz. 18:00-21:00 – Dom Literatury

Pozostałe:
1 czerwca – godz. 11:00-13:00 – Łódzka Giełda Bitsów Modelarskich – Stagraf, ul. Bratysławska 2A
1 czerwca – godz. 11:00-17:00 – Quidditch na Dzień Dziecka w Łódzkim Zoo! – ZOO Łódź
1 czerwca – godz. 12:00-18:00 – Sobota z planszówkami #3 – Empik Manufaktura
5 czerwca – godz. 16:00-21:00 – Puchar Łodzi X-Wing 2019 – Gralnia, ul. Więckowskiego 6
6 czerwca – godz. 16:00-21:00 – Co się stało z Panem Kleksem? Gra Miejska – Politechnika Łódzka
8 czerwca – godz. 11:00-17:30 – Turniej Kill Team vol. 2 – Stagraf, ul. Bratysławska 2A
8 czerwca – godz. 11:00-18:00 – Piknik Mangowy – Park Poniatowskiego
8 czerwca – godz. 13:00-15:00 – IPŁ vol 29: Miesiąc miodowy na planecie O – Stare Polesie/ Miejsce Spotkań
10 czerwca – godz. 19:00-22:00 – Quiz Filmowy – Va Bajzel – Filmy animowane – Pop’n’Art
13 czerwca – godz. 10:30-16:30 – Poznaj Bałuty – gra uliczna i festyn – Rynek Włókniarek Łódzkich
15 czerwca – godz. 9:00-17:00 – Quidditch na Dniu Sportu KS „Społem” – ul. Północna 36
15 czerwca – godz. 12:00-13:30 – Spotkanie Klubu Komiksowego – American Corner Łódź
15 czerwca – godz. 15:00-20:00 – 166. Spotkanie ŁFSW – ŁDK, sala 408
16 czerwca – gpdz. 11:30-17:30 – XXI Łódzki Turniej X-Wing (Mistrzostwa Fali 2 3/3) – Gralnia, ul. Więckowskiego 6
21 czerwca – godz. 16:00-0:00 – Summer Game Party 8 – Pop’n’Art
21 czerwca – godz. 17:30-20:30 – zGRAJmy się na Olechowie – Strefa Kultury Otwartej – ul. Jagiellonki 4
21 czerwca – godz. 19:00-22:00 – IPŁ vol. 30 – Rose Tattoo – Iron Horse Pub
22 czerwca – godz. 18:00 – Pub Goblin Wielkie Otwarcie – Pub Goblin – ul. Wschodnia 74
26 czerwca – godz. 16:00-21:00 – Puchar Łodzi X-Wing 2019 – Gralnia, ul. Więckowskiego 6
27 czerwca – godz. 18:30-21:00 – Pół roku „Iluzji” – Czekolada Retro Cafe
27-28 czerwca – 11. Finał Konkursu Zespołowego Tworzenia Gier Komputerowych – Zatoka Sportu PŁ
28-30 czerwca – RABAN – festiwal gier miejskich

Ostatnia aktualizacja: 21-06 10:44

(kalendarz będzie uzupełniany, więc jeśli wiesz o czymś, o czym my nie wiemy – śmiało daj nam znać za pomocą forum, FB lub maila: smf.lodz@gmail.com)