Wpisy w kategorii ‘Żadna’

Automatycznie zapisany szkic

Renifer ,  6 lipca 2020

Fantastyczny Kalendarz – marzec 2020

Krakov ,  1 marca 2020

Spotkania SMF:
7 marca – godz. 13:00-21:00 – sala 308 ŁDK

Spotkania Logrus:
2 marca – godz. 18:00-21:00 – Stare Polesie / Miejsce Spotkań
9 marca – godz. 18:00-21:00 – Stare Polesie / Miejsce Spotkań
16 marca – godz. 18:00-21:00 – Stare Polesie / Miejsce Spotkań
23 marca – godz. 18:00-21:00 – Stare Polesie / Miejsce Spotkań
30 marca – godz. 18:00-21:00 – Stare Polesie / Miejsce Spotkań

Pozostałe:
1 marca – godz. 9:00-19:00 – Macuszki Wojny X – Łódzki Dom Kultury
2 marca – godz. 19:00-22:00 – Quiz Filmowy – Va Bajzel – Fantasy – Pop’n’Art
3 marca – godz. 18:00-19:00 – Logika Uniwersum – spotkanie autorskie z Bohdanem Szymczakiem – Biblioteka Słówka
8 marca – godz. 9:15-19:00 – Turniej 9th Age „Klejnot Halflinga” – Łódzki Dom Kultury
25 marca – godz. 18:30-21:00 – Dzień czytania Tolkiena – Surindustrialle
26 marca – godz. 19:00-21:00 – Dary bogów i Popiel – spotkanie z Witoldem Jabłońskim – Dom Literatury w Łodzi
27 marca – godz. 17:00-18:00 – Po piśmie Jacka Dukaja – Fantastyczny DKK – Biblioteka Miejska w Łodzi (filia 71)
28 marca – godz. 15:00-17:00 – Iluzja wstrząsu – premiera spektaklu – Centrum Twórczości Lutnia
29 marca – godz. 17:00-21:00 – Wiedźmin – Open Quiz w Pop’n’Art! – Pop’n’Art

Ostatnia aktualizacja: 13-03 22:58

(kalendarz będzie uzupełniany, więc jeśli wiesz o czymś, o czym my nie wiemy – śmiało daj nam znać za pomocą forum, FB lub maila: smf.lodz@gmail.com)

Fantastyczny Kalendarz – luty 2020

Krakov ,  1 lutego 2020

Spotkania SMF:
1 lutego – godz. 13:00-21:00 – sala 308 ŁDK
15 lutego – godz. 13:00-21:00 – sala 308 ŁDK
22 lutego – godz. 13:00-21:00 – sala 408 ŁDK
29 lutego – godz. 13:00-21:00 – sala 408 ŁDK

Spotkania Logrus:
3 lutego – godz. 18:00-21:00 – Stare Polesie / Miejsce Spotkań
10 lutego – godz. 18:00-21:00 – Stare Polesie / Miejsce Spotkań
17 lutego – godz. 18:00-21:00 – Stare Polesie / Miejsce Spotkań
24 lutego – godz. 18:00-21:00 – Stare Polesie / Miejsce Spotkań

Pozostałe:
1 lutego – godz. 11:00-18:00 – Turniej pod Cienistą Wieżą #12 – Stagraf
2 lutego – godz. 12:00-13:00 – Niedzielne oprowadzanie kuratorskie po wystawie DC! – EC 1
2 lutego – godz. 15:45-21:00 – Goblinowe RPG IV – Pub Goblin
3 lutego – godz. 18:00-20:00 – Robert J. Szmidt | Empik Manufaktura – Empik Manufaktura
5 lutego – godz. 19:00-22:00 – Planszówki z Toporami w Starej Szkutni – Stara Szkutnia
8-9 lutego – Łódzki Port Gier 46 – ŁDK
8 lutego – godz. 10:00-18:00 – V Piotrkowskie Trybunały Gier Planszowych – Piotrków Tryb., Mediateka
8 lutego – godz. 13:00-16:00 – Warsztaty z pisania scenariuszy komiksowych – American Corner Łódź
8 lutego – godz. 15:00-16:00 – Wiedźmin Książka vs film i dwa seriale – Biblioteka Miejska nr 78
9 lutego – godz. 9:00-18:00 – Morze Mieczy – turniej 9th Age – ŁDK
9 lutego – godz. 14:00-23:00 – Znak z Napisem Przygoda vol.5 – Pub Goblin
12 lutego – godz. 17:00-18:00 – Lutowe spotkanie klubu komiksu – American Corner Łódź
15 lutego – godz. 10:00-20:00 – Sobota z Logrusem vol. 2 – Stare Polesie / Miejsce Spotkań
15 lutego – godz. 16:00-18:00 – IPŁ vol. 33: In Medias Res – Stare Polesie / Miejsce Spotkań
15 lutego – godz. 16:00-19:00 – 173. Spotkanie ŁFSW – ŁDK
16 lutego – godz. 9:00-19:00 – Macuszki Wojny IX Pre Pomeranian – ŁDK
23 lutego – godz. 10:00-15:00 – Łódzki Dzień z Ogniem i Mieczem II – ŁDK
24 lutego – godz. 16:00-18:00 – Dziewczyny też grają w szachy! – Biblioteka Rozgrywka
28 lutego – godz. 18:30-21:00 – Około Incepcji – Czekolada Retro Cafe
29 lutego – godz. 13:00-16:00 – Warsztat Komiksiarza: Rysujemy Emocje – Warsztat Artysty
29 lutego – godz. 19:00-3:00 – Urodziny Goblina – Pub Goblin

Ostatnia aktualizacja: 22-02 0:21

(kalendarz będzie uzupełniany, więc jeśli wiesz o czymś, o czym my nie wiemy – śmiało daj nam znać za pomocą forum, FB lub maila: smf.lodz@gmail.com)

Fantastyczny Kalendarz – styczeń 2020

Krakov ,  1 stycznia 2020

Spotkania SMF:
4 stycznia – godz. 13:00-21:00 – sala 408 ŁDK
11 stycznia – godz. 13:00-21:00 – sala 408 ŁDK
18 stycznia – godz. 13:00-21:00 – sala 408 ŁDK
25 stycznia – godz. 13:00-21:00 – sala 408 ŁDK

Spotkania Logrus:
6 stycznia – godz. 18:00-21:00 – Stare Polesie / Miejsce Spotkań
13 stycznia – godz. 18:00-21:00 – Stare Polesie / Miejsce Spotkań
20 stycznia – godz. 18:00-21:00 – Stare Polesie / Miejsce Spotkań
27 stycznia – godz. 18:00-21:00 – Stare Polesie / Miejsce Spotkań

Niedzielne oprowadzanie kuratorskie po wystawie DC
5 stycznia – godz. 12:00-13:00 – EC1
12 stycznia – godz. 12:00-13:00 – EC1
19 stycznia – godz. 12:00-13:00 – EC1
26 stycznia – godz. 12:00-13:00 – EC1

Pozostałe:
4 stycznia – godz. 13:00-14:30 – Z Quidditchem w Nowy Rok | Otwarty Trening SkyWeavers Łódź – hala UMED, 6 sierpnia 69
5 stycznia – godz. 11:00 – Polataj z Mistrzami Łodzi- OtwartyTrening Quidditch’a z Piratami – KS Społem
6 stycznia – godz. 14:00-18:00 – IPŁ vol. 32: Biały Kruk – Stare Polesie / Miejsce Spotkań
8 stycznia – godz. 17:00-18:00 – Styczniowe spotkanie Klubu Komiksu USOK – American Corner Łódź
9 stycznia – godz. 18:00-21:00 – Po serialu „Wiedźmin” w Netflix – spotkanie z dr Natalią Lemann – 6 Dzielnica
11 stycznia – godz. 14:00-18:00 – Warsztat Komiksiarza – Tworzenie Scenariuszy – Warsztat Artysty
11-12 stycznia – Logrus gra dla WOŚP – Stare Polesie / Miejsce Spotkań
16 stycznia – godz. 18:30-21:00 – Około Przyszłości – Czekolada Retro Cafe
16 stycznia – godz. 19:00-21:00 – Baśnie skandynawskie – spotkanie dla dorosłych – KEJA Pub
18 stycznia – godz. 11:30-13:30 – Łódzka Giełda Bitsów Modelarskich – Stagraf
18 stycznia- godz. 17:00-20:00 – 172. Spotkanie ŁFSW – ŁDK
22 stycznia – godz. 17:00-20:00 – Rozgrywkowy Dzień Babci i Dziadka! – Biblioteka Rozgrywka
22 stycznia – godz. 19:00-22:00 – Goblin Quiz – Pub Goblin
23 stycznia – godz. 18:00-19:00 – Wiedźmin – rzeczywistość fana. – Biblioteka Słówka
25 stycznia – godz. 10:00-21:00 – Sobota z Logrusem vol. 1 – Stare Polesie / Miejsce Spotkań
26 stycznia – godz. 15:00-18:00 – Zgrajmy się na Górnej – RONDO Caffe
26 stycznia – godz. 15:45-21:15 – Goblinowe RPG III – Pub Goblin

Ostatnia aktualizacja: 22-01 00:48

(kalendarz będzie uzupełniany, więc jeśli wiesz o czymś, o czym my nie wiemy – śmiało daj nam znać za pomocą forum, FB lub maila: smf.lodz@gmail.com)

Fantastyczny Kalendarz – grudzień 2019

Krakov ,  1 grudnia 2019

Spotkania SMF:
7 grudnia – godz. 13:00-21:00 – sala 313 ŁDK
14 grudnia – godz. 13:00-16:00 – sala 313 ŁDK
21 grudnia – godz. 13:00-21:00 – sala 313 ŁDK
28 grudnia – godz. 13:00-21:00 – sala 313 ŁDK

Spotkania Logrus:
2 grudnia – godz. 18:00-21:00 – Stare Polesie / Miejsce Spotkań
9 grudnia – godz. 18:00-21:00 – Stare Polesie / Miejsce Spotkań
16 grudnia – godz. 18:00-21:00 – Stare Polesie / Miejsce Spotkań
23 grudnia – godz. 18:00-21:00 – Stare Polesie / Miejsce Spotkań
30 grudnia – godz. 18:00-21:00 – Stare Polesie / Miejsce Spotkań

Pozostałe:

3 grudnia – godz. 19:00-21:00 – Harry Potter Quiz – Z Innej Beczki
4 grudnia – godz. 19:00-23:00 – Planszówki z Toporami w Starej Szkutni – Stara Szkutnia
7 grudnia – godz. 12:00-18:00 – Sobota z planszówkami #8 – Empik Manufaktura
8 grudnia – godz. 9:30-18:30 – IV Łódzki Turniej Ogniem i Mieczem – Łódzki Dom Kultury
8 grudnia – godz. 12:00-13:00 – Niedzielne oprowadzanie kuratorskie po wystawie DC – EC1
9 grudnia – godz. 19:00-22:00 – Cards Against Humanity – Klubopiwiarnia
11 grudnia – godz. 17:00-18:00 – Grudniowe spotkanie Klubu Komiksowego – American Corner Łódź
11 grudnia – godz. 18:00-23:00 – UrabuGranie w Goblinie – Pub Goblin
12 grudnia – godz. 18:00-20:00 – Spotkanie autorskie z Mariuszem Milewskim! – Biblioteka Rozgrywka
13 grudnia – godz. 19:00-20:30 – Mity nordyckie i opowieści o Wikingach – Tubajka
14 grudnia – godz. 14:00-0:00 – Znak z Napisem Przygoda vol.3 – Pub Goblin
14 grudnia – godz. 16:00-19:00 – Wigilia Łódzkiego Fandomu – ŁDK
14 grudnia – godz. 18:00-20:00 –PubQuiz Star Wars – Klubopiwiarnia
15 grudnia – godz. 9:00-15:00 – Świąteczny Chaos 9th Age 4500 – Łódzki Dom Kultury
15 grudnia – godz. 12:00-13:00 – Niedzielne oprowadzanie kuratorskie po wystawie DC – EC1
18 grudnia – godz. 18:00-23:00 – UrabuGranie w Goblinie – Pub Goblin
21 grudnia – godz. 16:00-19:00 – Wigilia ŁFSW – ŁDK
22 grudnia – godz. 9:00-18:00 – Macuszki Wojny VIII – Łódzki Dom Kultury
22 grudnia – godz. 12:00-13:00 – Niedzielne oprowadzanie kuratorskie po wystawie DC – EC1
27 grudnia – godz. 12:30-21:00 – Po świętach zabiorę znajomych na planszówki – Hufiec ZHP Łódź- Bałuty „Promienistych”
28 grudnia – godz. 10:00-18:00 – IV PIotrkowskie Trybunały Gier Planszowych – Mediateka Piotrków Tryb.
28 grudnia – godz. 16:30-21:30 – 016 Star Trek Attack Wing Łódź – Pub Goblin
29 grudnia – godz. 12:00-13:00 – Niedzielne oprowadzanie kuratorskie po wystawie DC – EC1

Ostatnia aktualizacja: 19-12 21:48

(kalendarz będzie uzupełniany, więc jeśli wiesz o czymś, o czym my nie wiemy – śmiało daj nam znać za pomocą forum, FB lub maila: smf.lodz@gmail.com)

Fantastyczny Kalendarz – listopad 2019

Krakov ,  2 listopada 2019

Spotkania SMF:
9 listopada – godz. 13:00-21:00 – sala 313 ŁDK

Spotkania Logrus:
4 listopada – godz. 18:00-21:00 – Stare Polesie / Miejsce Spotkań
11 listopada – godz. 18:00-21:00 – Stare Polesie / Miejsce Spotkań
18 listopada – godz. 18:00-21:00 – Stare Polesie / Miejsce Spotkań
25 listopada – godz. 18:00-21:00 – Stare Polesie / Miejsce Spotkań

Pozostałe:
5 listopada – godz. 19:00-21:30 – Free Game of Thrones Quiz – Z Innej Beczki
6 listopada – godz. 16:00-21:00 – Puchar Łodzi X-Wing 2019 – Gralnia, ul. Więckowskiego 6
6 listopada – godz. 18:30-21:30 – Planszówki z Toporami w Starej Szkutni – Stara Szkutnia
8 listopada – godz. 19:00-22:00 – Cards Against Humanity – Klubopiwiarnia
9 listopada – godz. 9:00-18:30 – Twin Cannon Vol.1 – Stagraf, ul. Bratysławska 2a
9 listopada – godz. 12:00-16:00 – Gra Miejska „Patchwork” – Dworzec Łódź Fabryczna
9 listopada – godz. 18:00-19:30 – Wciąż patrzą w Art Inkubatorze – Art Incubator
10 listopada – godz. 9:30-18:00 – Macuszki Wojny VII 2000pkt AoS – Łódzki Dom Kultury
11 listopada – godz. 15:00-20:00 – IPŁ vol. 31: Malandros – Stare Polesie / Miejsce Spotkań
13 listopada – godz. 17:00-18:00 – Listopadowe spotkanie Klubu Komiksowego – American Corner Łódź
16 listopada – godz. 11:00-18:00 – Turniej pod Cienistą Wieżą #11 – Stagraf, ul. Bratysławska 2a
16 listopada – godz. 14:00-23:00 – Znak z Napisem Przygoda vol. 2 – Pub Goblin
16 listopada – godz. 18:00-2:00 – Zlot fanów superbohaterów DC Comics i Marvel – Pub Biblioteka
17 listopada – godz. 13:00-17:00 – Kiermasz Używanych Gier Planszowych – Gralnia, ul. Więckowskiego 6
19 listopada – godz. 19:00-21:00 – Harry Potter Quiz – Z Innej Beczki
22-24 listopada – Targi Gier Planszowych i Kreatywnej Zabawy – Expo-Łódź
22 listopada – godz. 18:00-20:00 – Aneta Jadowska | Empik Manufaktura – Empik Manufaktura
22 listopada – godz. 19:00-22:00 – Let’s Play Mafia – Pub Piwoteka Narodowa
23-24 listopada – Łódzki Port Gier 45 – ŁDK
23 listopada – godz. 13:00-17:00 – Warsztat Komiksiarza – Praca ze Scenariuszem – Warsztat Artysty
24-25 listopada – Goblinowe RPG II – Pub Goblin
28 listopada – godz. 19:00-22:00 – English Board Games and Beer – Z innej beczki
30 listopada – 9:30-19:00 – Łódź Mahjong Taikai – Gralnia, ul. Więckowskiego 6

Ostatnia aktualizacja: 23-11 11:40

(kalendarz będzie uzupełniany, więc jeśli wiesz o czymś, o czym my nie wiemy – śmiało daj nam znać za pomocą forum, FB lub maila: smf.lodz@gmail.com)

Fantastyczny Kalendarz – październik 2019

Krakov ,  1 października 2019

Spotkania SMF:
12 października – godz. 15:00-21:00 – sala 308 ŁDK
19 października – godz. 15:00-21:00 – sala 308 ŁDK
26 października – godz. 15:00-21:00 – sala 308 ŁDK

Spotkania Logrus:
7 października – godz. 18:00-21:00 – Dom Kultury Stare Polesie / Miejsce Spotkań
14 października – godz. 18:00-21:00 – Dom Kultury Stare Polesie / Miejsce Spotkań
21 października – godz. 18:00-21:00 – Dom Kultury Stare Polesie / Miejsce Spotkań
28 października – godz. 18:00-21:00 – Dom Kultury Stare Polesie / Miejsce Spotkań

Pozostałe:
1 października – godz. 19:00-22:00 – English Board Games and Beer – Z innej beczki
2 października – godz. 11:00-19:00 – Pokaz gry Pojedynek Superbohaterów – Rubico, ul Struga 78
2 października – godz. 16:00-21:00 – Puchar Łodzi X-Wing 2019 – Gralnia, ul. Więckowskiego 6
2 października – godz. 18:30-21:30 – Planszówki z Toporami w Starej Szkutni – Stara Szkutnia
4-6 października – Harcerska Fantazjada IX – Wieluń, I LO
5 października – godz. 11:00-17:00 – Turniej pod Cienistą Wieżą #10 – Stagraf, ul. Bratysławska 2A
5 października – godz. 13:00-23:00 – Goblinowe RPG – Pub Goblin
11 października – godz. 17:00-20:00 – Inochi #99 – W labiryncie wiedźmy: Słowo o PMMM. – ŁDK
12 października – godz. 10:00-20:00 – Festiwal Gier Planszowych – Empik Galeria Łódzka
12 października – godz. 14:00-0:00 – Znak z Napisem Przygoda vol.1 – Pub Goblin
13 października – godz. 14:00-16:00 – Krew w fabryce – gra miejska – Park Staromiejski
15 października – godz. 19:00-21:30 – Harry Potter Pub Quiz – Z Innej Beczki
16 października – godz. 16:00-21:00 – Puchar Łodzi X-Wing 2019 – Gralnia, ul. Więckowskiego 6
16 października – godz. 17:00 – Październikowe spotkanie klubu komiksowego – American Corner Łódź
19 października – godz. 16:00-21:00 – 169. Spotkanie ŁFSW – ŁDK
19 października – godz. 18:00-23:30 – Zdobywcy Kosmosu – Turniej – Pub Goblin
19 października – godz. 19:00-20:00 – Festiwal Gier Planszowych – Empik Port Łódź
20 października – godz. 12:30-14:00 – Karty na stół! – warsztaty z cyklu Akademia Małego Łodzianina – Muzeum Miasta Łodzi
25 października – godz. 17:30-19:00 – Reed Tucker – spotkania w Polsce – American Corner Łódź
26 października – godz. 11:00-21:30 – Reed Tucker – spotkania w Polsce – EC1
26 października – godz. 17:00-20:00 – Setne spotkanie klubu Inochi – ŁDK
26 października – godz. 17:00-23:59 – Noc Grozy – Las Łagiewnicki
26 października – godz. 17:30-19:00 – Spektakl „Wciąż patrzą” – Bibliotega Rozgrywka
27 października – godz. 16:00-18:00 – Pociąg do Łodzi #7. Strrraszne opowieści – Empik Manufaktura
29 października – godz. 18:00-20:00 – Robert J. Szmidt – spotkanie – Empik Manufaktura
30 października – godz. 16:00-21:00 – Puchar Łodzi X-Wing 2019 – Gralnia, ul. Więckowskiego 6

Ostatnia aktualizacja: 20-10 17:54

(kalendarz będzie uzupełniany, więc jeśli wiesz o czymś, o czym my nie wiemy – śmiało daj nam znać za pomocą forum, FB lub maila: smf.lodz@gmail.com)